Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМНІ АСПЕКТИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ

СИСТЕМНІ АСПЕКТИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
СИСТЕМНІ АСПЕКТИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,07 KB
Завантажень:
371
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНIВЕРСИТЕТ
Грисюк Юрій Сергійович
УДК 658:656.13.07:004
СИСТЕМНІ АСПЕКТИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01?—?економіка, організація та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ — 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Левковець Петро Романович,
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри транспортного права,
системного аналізу та логістики.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Котелянець Віктор Іванович,
Національний транспортний університет,
Інститут економіки і бізнесу на транспорті;
кандидат економічних наук,
Товкун Дмитро Леонідович,
директор ДП “Національний центр логістики
і маркетингу на транспорті” Міністерства
транспорту та зв’язку України.
Провідна установа:Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України,
відділ міжгалузевих та структурних
проблем виробництва (м. Київ).
Захист відбудеться 16.12. 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.059.04 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий 14.12.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левківський О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення ефективності функціонування автомобільного транспорту є одним з найважливіших завдань розвитку економічної системи України за сучасних умов, адже автотранспортний комплекс має значний вплив на валовий продукт країни. Вирішення цієї проблеми потребує уваги з боку науковців та фахівців в даній галузі.
Автомобільний транспорт України в цілому та автотранспортні підприємства (АТП) зокрема на даний момент мають багато проблем. Перехід нашої країни до ринкових механізмів господарювання супроводжувався тривалою кризою в національній економіці, яка призвела до занепаду транспортної галузі.
Починаючи з 2000 року спостерігалася стабілізація національної економіки та подальше її зростання. Це викликало збільшення потреб у перевезеннях, але АТП виявились неготовими до цього. Високий рівень зношення основних виробничих фондів, відсутність можливості їх повного і своєчасного поновлення, невідповідність організаційної структури АТП сучасним потребам розвитку, відхилення характеристик наявного рухомого складу від сучасних вимог, недостатній рівень управлінських, маркетингових та фінансових технологій на транспорті, низька зацікавленість відповідних органів влади в розвитку транспортної галузі, збільшення кількості дрібних перевізників, жорстка конкуренція на ринку транспортних послуг обумовлюють те, що зараз значна кількість підприємств не може задовольнити вимог замовника щодо таких критеріїв, як ціна послуг, їхня якість та кількість.
Отже, можна стверджувати, що наявна інфраструктура підприємств автомобільного транспорту не враховує загального зростання виробництва в державі і не відповідає тенденціям розвитку економіки України. Тому розробка економічних, управлінських та інших методів, моделей і стратегій, за допомогою яких можна було б забезпечити необхідний рівень ефективності функціонування АТП за цих умов, є одним з важливих завдань.
Питанням поліпшення роботи та забезпечення ефективності функціонування автотранспортних підприємств приділяли увагу в своїх працях З.І. Аксьонова, М.Н. Бідняк, Л.А. Бронштейн, С.Л. Голованенко, В.Г. Шинкаренко, Є.С. Кузнєцов, І.П. Курніков, П.Р. Левковець, І.А. Луйк та багато інших вчених. Проте в цих роботах, як правило, розглядались окремі питання, вирішення яких приводило до поліпшення окремих складових діяльності підприємства, а комплексному, системному вирішенню завдань забезпечення ефективності функціонування АТП приділялось недостатньо уваги.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: СИСТЕМНІ АСПЕКТИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок