Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> вибір доцільного типу двигуна для вантажного автомобіля з урахуванням умов експлуатації

Загрузка...

вибір доцільного типу двигуна для вантажного автомобіля з урахуванням умов експлуатації

Назва:
вибір доцільного типу двигуна для вантажного автомобіля з урахуванням умов експлуатації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,35 KB
Завантажень:
238
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мороз Валентин Валентинович
УДК 629. 113. 004
вибір доцільного типу двигуна для вантажного автомобіля з урахуванням умов експлуатації
Спеціальність 05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті (НТУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Гутаревич Юрій Феодосійович, Національний транспортний університет, завідуючий кафедрою “Двигуни і теплотехніка”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Дикий Микола Олександрович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри “Теоретичної та промислової теплотехніки”;
кандидат технічних наук, доцент Жерновий Анатолій Сергійович, Державне підприємство “Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут”, завідуючий сектором стендових та дорожніх випробувань лабораторії дослідження використання палив та екології.
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедри “Трактори і автомобілі” і “Експлуатація техніки та інженерний менеджмент”, м. Київ.
Захист відбудеться 27 травня 2005 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.03 в Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м.Київ, вул. Суворова,1, аудиторія 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м.Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий ---“19 квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.П.Матейчик
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Відомо, що паливна економічність автомобілів з дизелями є значно кращою в порівнянні з автомобілями, на яких встановлені бензинові двигуни. Разом з тим слід відзначити, що в експлуатації знаходиться значна кількість вантажних автомобілів з бензиновими двигунами.
В останній час інтенсивно проходить процес заміни бензинових двигунів іншими типами двигунів, зокрема дизелями. Проведені раніше дослідження показують, що краща паливна економічність автомобіля з дизелем є загальновизнаною. Але перевага за екологічними показниками того чи іншого двигуна не є такою однозначною і залежить від багатьох експлуатаційних факторів. Тому при виборі доцільного типу двигуна для заміни в умовах експлуатації необхідно розглядати конкретні умови, в яких буде працювати автомобіль з врахуванням не тільки паливної економічності, але і екологічних показників автомобіля.
Враховуючи важливість зниження шкідливих викидів автомобільним транспортом, такий підхід і обумовлює актуальність теми дисертації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота пов’язана з науково–дослідною темою, що виконувалась в Національному транспортному університеті на кафедрі “Двигуни і теплотехніка”, “Дослідження та розробка методів підвищення паливної економічності та зниження шкідливих викидів транспортних засобів в процесі створення двигунів та в умовах експлуатації” (номер державної реєстрації № 0103U008563).
Мета та задачі дослідження.
Мета дослідження – підвищення паливної економічності та зниження викидів ДТЗ шляхом вибору доцільного типу двигуна для вантажних автомобілів з урахуванням умов експлуатації.
Для досягнення мети в дисертаційній роботі вирішуються такі задачі:
1. Розробка методики вибору доцільного типу двигуна для вантажного автомобіля з урахуванням умов експлуатації.
2. Розробка математичних моделей розрахунку паливної економічності та екологічних показників ДТЗ з урахуванням типу двигуна та умов експлуатації.
3. Проведення експериментальних досліджень по визначенню показників дизеля і вантажного автомобіля з ним.
4. Перевірка адекватності математичних моделей дизеля і автомобіля.
5. Проведення розрахунків на математичних моделях та розробка рекомендацій щодо вибору доцільного типу двигуна для вантажного автомобіля з урахуванням умов експлуатації.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: вибір доцільного типу двигуна для вантажного автомобіля з урахуванням умов експлуатації

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок