Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА ПІСЛЯПОЛОГОВИХ ГНІЙНО – ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ВАГІТНИХ З ХРОНІЧНИМ ПІЄЛОНЕФРИТОМ

ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА ПІСЛЯПОЛОГОВИХ ГНІЙНО – ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ВАГІТНИХ З ХРОНІЧНИМ ПІЄЛОНЕФРИТОМ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА ПІСЛЯПОЛОГОВИХ ГНІЙНО – ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ВАГІТНИХ З ХРОНІЧНИМ ПІЄЛОНЕФРИТОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,48 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДЕМЕНІНА НАДІЯ КАЗИМИРІВНА
УДК 618.7-002-036-084:618.3:616.61-002.3
ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА ПІСЛЯПОЛОГОВИХ
ГНІЙНО – ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ВАГІТНИХ
З ХРОНІЧНИМ ПІЄЛОНЕФРИТОМ
14.01.01 – Акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор
Туманова Лариса Євгеніївна, Інститут педіатрії,
акушерства та гінекології АМН України, завідувач
відділу профілактики та лікування гнійно-запальних
захворювань в акушерстві ІПАГ АМН України.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, член.-кор.АМН та НАН України
Степанківська Галина Костянтинівна,
Національний медичний університет
ім. О.О.Богомольця МОЗ України,
професор кафедри акушерства та гінекології №1;
доктор медичних наук,
Камінський Вячеслав Володимирович
Київська медична академія післядипломної освіти
ім.П.Л.Шупика МОЗ України, професор кафедри
акушерства, гінекології та репродуктології.
Провідна установа: Одеський медичний університет МОЗ України, кафедра перинатальної медицини, дитячої і підліткової гінекології.
Захист відбудеться “_8__” ___06_____ 2004 року о _1500_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050,м.Київ, вул.Мануїльського, 8)
Автореферат розісланий “ 08 ” травня 2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В. Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За даними ВООЗ інфекція сечових шляхів за частотою займає друге місце після гострих респіраторних інфекцій. Серед захворювань сечовивідної системи основне місце займає пієлонефрит (М.М. Шехтман, 2002). Актуальність проблеми пієлонефриту зростає ще й тому, що в останні 10 років спостерігається збільшення його частоти у вагітних, що в певній мірі обумовлює численні ускладнення вагітності, пологів, післяпологового періоду та стану новонароджених (А.Ф.Возианов, С.П.Пасечников,1998; В.М.Запорожан, М.Р.Цегельский, 2000; Ю.П.Вдовиченко,2002).
Дослідження, проведені за останнє десятиріччя, дозволили розширити уяву про механізми патогенезу хронічного пієлонефриту (ХП) і завдяки цьому, розробити принципи лікування даної патології. Поряд з успіхами, досягненими у вивченні етіології, патогенезу, діагностики і терапії ХП, залишаються не до кінця з'ясованими питання про запобігання гнійно-запальним захворюванням післяпологового періоду (ГЗЗПП) у хворих на ХП (Г.К.Степанковская, 1997; І.А. Давидова, 2001; Я.М. Кремінський, 2001; W.R. Cattell, 1998). В зв'язку з цим, актуальним є пошук нових, ефективних методів профілактики гнійно-запальних захворювань пуерперію у хворих на ХП. Задачу значно полегшує визначення факторів, що сприяють розвитку ГЗЗПП та алгоритми прогнозування цих захворювань, поглиблене вивчення перебігу пуерперію у породіль з ХП.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт ІПАГ АМН України і є фрагментом комплексної теми відділення профілактики та лікування гнійно-запальних захворювань в акушерстві ІПАГ АМН України “Прогнозування та профілактика післяпологових гнійно-запальних ускладнень та хронізації захворювання, ускладнень неонатального періоду при патології сечовидільної системи вагітних” (№ держреестрації 01.99 U 000315).
Мета роботи: знизити частоту гнійно-запальних захворювань у породіль, хворих на ХП, шляхом вивчення особливостей перебігу пуерперію, прогнозування виникнення гнійно-запальних захворювань у післяпологовому періоді та удосконалення комплексу лікувально-профілактичних заходів, щодо попередження цих захворювань.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА ПІСЛЯПОЛОГОВИХ ГНІЙНО – ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ВАГІТНИХ З ХРОНІЧНИМ ПІЄЛОНЕФРИТОМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок