Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДОЛОГІЯ НОРМУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ НА БУДІВЕЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ

Загрузка...

МЕТОДОЛОГІЯ НОРМУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ НА БУДІВЕЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ

Назва:
МЕТОДОЛОГІЯ НОРМУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ НА БУДІВЕЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,98 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
Пашинський Віктор Антонович
УДК 624.042.1
МЕТОДОЛОГІЯ НОРМУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ
НА БУДІВЕЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Полтава - 1999
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти України
Офіційні опоненти:
Провідна установа: |
Доктор технічних наук, професор Горохов Євген Васильович, Донбаська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри, ректор (м. Макіївка);
Доктор технічних наук, професор Гордєєв Вадим Миколайович, ВАТ "Український науково-дослідний інститут "Проектстальконструкція" Дер-жавного Комітету України у справах будівництва, архітектури і житлової політики, заступник директора з наукової роботи (м. Київ);
Доктор технічних наук, професор Фурсов Вадим Вікторович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури (м. Харків).
Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій Державного Комітету України у справах будівництва, архітектури і житлової політики (м. Київ)
Захист відбудеться “29” червня 1999 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 25.01.02 при Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою:
314601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 234.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 314601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий 27 травня 1999 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради О.В.Семко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Економічна ефективність будівництва вирішальним чином залежить від якості проектування несучих конструкцій будівель і споруд. Головне завдання проектного розрахунку за методом граничних станів полягяє в забезпеченні достатнього рівня надійності конструкцій при мінімально можливих витратах матеріалів. При цьому слід враховувати, що економічна ефективність конструкцій визначається не лише їх вартістю, але й експлуатаційними витратами. В ряді випадків необхідне збільшення несучої здатності конструкцій призведе до зростання їх вартості, але дозволить підвищити рівень надійності, зменшити витрати на експлуатацію і ремонтно-відновлювальні роботи і тим самим підвищити економічність будівельного об'єкта в цілому.
Цю проблему можна вирішити шляхом вибору оптимальних рівнів надійності, застосування ефективних конструктивних форм, адекватного урахування експлуатаційних факторів та точного визначення розрахункових параметрів. Найбільш мінливими та найменш дослідженими факторами, які необхідно враховувати при проектуванні несучих конструкцій, є зовнішні навантаження та впливи експлуатаційного середовища. Дослідження та уточнення саме цих факторів може привести до найістотніших змін показників якості та ефективності будівельних конструкцій.
Актуальність даної роботи обумовлюється тим, що в Україні не розроблені власні норми навантажень на будівельні конструкції, а діючі СНиП 2.01.07-85 мають ряд істотних недоліків:
прийнята схема нормування не завжди відображує фізичну природу процесів навантаження і не дозволяє враховувати строк служби та рівень надійності споруди при проектуванні конструкцій;
принципова різниця в методах нормування навантажень різних видів приводить до неспівставимості результатів;
неповне урахування географічних та кліматологічних особливостей території України привело до надто грубого і не завжди коректного територіального районування України за сніговими та вітровими навантаженнями.
Розробка національних норм навантажень, враховуючих усі досягнення будівельної науки та гармонізованих зі світовим досвідом нормотворення, є надзвичайно важливим та актуальним завданням. Особливо це стосується норм атмосферних навантажень та впливів, які обов'язково повинні враховувати географічні та кліматологічні особливості території України.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Реферат на тему: МЕТОДОЛОГІЯ НОРМУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ НА БУДІВЕЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок