Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

Загрузка...

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,75 KB
Завантажень:
203
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 331.108:36
Сердюк Оксана Юріївна
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ
В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.09.01 – демографія, економіка праці,
соціальна економіка і політика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління персоналом і економіки праці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Лук’янченко Наталя Дмитрівна,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою управління персоналом
і економіки праці.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Поклонський Федір Юхимович, Донецький університет економіки і права, професор кафедри обліку, аудиту та економічного аналізу;
кандидат економічних наук Новак Ірина Миколаївна, Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України (м. Київ), провідний науковий співробітник.
Провідна установа:
Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра управління персоналом і економіки праці.
Захист відбудеться “23” грудня 2004 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051. 03 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 186, економічний факультет, ауд. 409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м.Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий “ 19” листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент С.П.Калініна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зміни форми власності, руйнування розподільчої системи, поява елементів вільного ринку призвели до того, що на підприємствах України докорінно змінилися принципи функціонування трудових колективів і більшість з них виявилася непідготовленою до роботи за таких умов. Ситуація на ринку праці свідчить про те, що ряд трудових колективів підприємств не в змозі сформулювати і здійснити свою стратегію поведінки за нових умов, а ті, які проголосили стратегію ефективного бізнесу, не пов’язують це з управлінням персоналом, з кадровою політикою.
Тому питання удосконалення управління колективом потребують їх подальшої поглибленої теоретичної і практичної розробки. У зв’язку з цим виникла необхідність оцінити стан і визначити шляхи подальшого розвитку управління трудовим колективом підприємства як цілісної системи. Це стало необхідним у сучасних умовах і обумовлено тими обставинами, що без ефективного управління трудовим колективом неможливо здобути позитивних результатів у виробництві конкурентоспроможної продукції, зростанні продуктивності праці, вирішенні соціальних питань.
Сучасному виробництву потрібен висококваліфікований працівник широкого трудового профілю, здатний переключатися на вирішення нових виробничих задач. Тому питання розвитку персоналу, підвищення кваліфікації, формування резерву керівників і фахівців на підприємстві здобувають особливої актуальності, великого значення набуває розробка методології і технології прийняття й організації виконання управлінських рішень в управлінні трудовим колективом.
У свою чергу, на успішність і результативність управлінської праці вирішальним чином впливає якість персоналу. У зв’язку з цим одне з центральних місць у системі управління трудовим колективом займає удосконалення системи підвищення кваліфікації управлінського персоналу, яке об’єктивно пов’язане з проведенням на науковій основі ділової оцінки керівників і фахівців. Ділова оцінка має безпосереднє відношення до підвищення ефективності виробництва – вона є невід’ємним і найважливішим елементом у структурі управління трудовим колективом і безпосередньо пов’язана із вирішенням задач раціонального використання управлінської праці, підвищенням її трудової активності.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок