Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КАРТОГРАФІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНТЕГРОВАНОЇ ГІС ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЄЮ МІСЬКИХ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ (НА ПРИКЛАДІ КИЄВА)

Загрузка...

КАРТОГРАФІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНТЕГРОВАНОЇ ГІС ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЄЮ МІСЬКИХ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ (НА ПРИКЛАДІ КИЄВА)

Назва:
КАРТОГРАФІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНТЕГРОВАНОЇ ГІС ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЄЮ МІСЬКИХ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ (НА ПРИКЛАДІ КИЄВА)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,81 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОГРАФІЇ
Полякова Наталія Олександрівна
УДК 528.92:65.620.9
КАРТОГРАФІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНТЕГРОВАНОЇ ГІС ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЄЮ МІСЬКИХ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ
(НА ПРИКЛАДІ КИЄВА)
11.00.12 – географічна картографія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата географічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі геодезії та картографії географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник:
доктор географічних наук, професор
Шевченко Віктор Олексійович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, завідувач
науково-дослідною лабораторією картографії та геоінформатики географічного
факультету
Офіційні опоненти:
доктор географічних наук, старший науковий співробітник
Пархоменко Галина Орестівна,
Інститут географії НАН України, провідний науковий співробітник відділу картографії
кандидат географічних наук, доцент
Ровенчак Іван Ілліч,
Львівський національний університет імені Івана Франка, доцент кафедри економічної і соціальної географії географічного факультету
Провідна установа:
Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича,
кафедра географії та картографії України, Міносвіти і науки України, м. Чернівці.
Захист відбудеться “10” червня 2005 року о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.163.01 при Інституті географії НАН України за адресою:
01034, Київ-34, Володимирська, 44.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту географії НАН України, 01034, Київ-34, Володимирська, 44.
Автореферат розісланий “___” травня 2005 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради
д. геогр. н. _______________________ С.А. Лісовський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Енергетичний комплекс великого міста (з населенням порядку 1 млн і більше) може об’єднувати у своєму складі підрозділи, що виконують функції вироблення електричної і теплової енергії, її транспортування та реалізації споживачам, експлуатації електричних і теплових мереж різних типів, планування поточного та перспективного їх розвитку. Це складний територіальний та технологічний комплекс, для оптимального функціонування якого необхідна не менш складна інформаційна система управління, що в свою чергу потребує закладання вже на стадіях розробки можливостей виконувати дві комунікативні функції: перша (внутрішня) - інформаційно об’єднувати усі підсистеми енергетичної компанії, друга (зовнішня) – здійснювати координаційні відносини з подібними системами міста, управлінням та його підрозділами.
Практична реалізація таких функцій пов’язана з використанням сучасних геоінформаційних технологій, що базується на інтеграційних можливостях картографії та інформатики, коли інтегруючою ланкою у цьому процесі виступає просторово-визначена інформація.
Теоретико-методичне обґрунтування з подальшим практичним впровадженням системи надійного управління дозволяє здійснювати науковий підхід в експлуатації технологічно і інформаційно складними об’єктами, що є однією із переваг використання спеціалізованих геоінформаційних систем. З іншого боку, необхідність відповідних досліджень є актуальною стосовно акціонерної компанії “Київенерго”, функціонування якої супроводжується аналізом та використанням значної кількості різноякісної інформації, більшість якої необхідно представляти у картографічній формі. Окрім того, потужність потоку такої інформації постійно зростає. Все це зумовлює необхідність наукового обґрунтування та практичної реалізації конкретної системи із специфічним картографічним забезпеченням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження тісно пов’язані з науково-дослідною держбюджетною темою “Геоінформаційне картографування. Формування концептуальних підходів до створення, забезпечення функціонування і застосування геоінформаційних систем і технологій для вирішення військових і народногосподарських завдань” (2001 – 2005р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: КАРТОГРАФІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНТЕГРОВАНОЇ ГІС ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЄЮ МІСЬКИХ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ (НА ПРИКЛАДІ КИЄВА)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок