Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПАРАМЕТРИЧНІ ЗОННІ ПРИСТРОЇ ТА ЇХ ВИКОРИСТАННЯ У РАДІОЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБАХ

Загрузка...

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПАРАМЕТРИЧНІ ЗОННІ ПРИСТРОЇ ТА ЇХ ВИКОРИСТАННЯ У РАДІОЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБАХ

Назва:
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПАРАМЕТРИЧНІ ЗОННІ ПРИСТРОЇ ТА ЇХ ВИКОРИСТАННЯ У РАДІОЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,85 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Абдерразік Мохамед
УДК 621.039.53
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПАРАМЕТРИЧНІ ЗОННІ ПРИСТРОЇ
ТА ЇХ ВИКОРИСТАННЯ У РАДІОЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБАХ
05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, доцент,
Ключник Ігор Іванович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки,
завідувач кафедри “Проектування і експлуатація
електронних апаратів
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, проф.,
Волощук Юрій Іванович.,
Харківський національний університет
радіоелектроніки Міносвіти і науки України,
професор кафедри основ радіотехніки,
 
доктор фізико-математичних наук, проф.,
Лукін Костянтин Олександрович,
Інститут радіофізики і електроніки ім. О.Я. Усикова
НАН України, м. Харків,
зав. відділом нелінійної динаміки електронних систем
 
Провідна установа:
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
Міністерства освіти і науки України, кафедра
прикладної електродинаміки.
Захист відбудеться "30" 06 2006 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.052.05 Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, г. Харків, просп. Леніна, 14, ауд. 454.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “29 05 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 64.052.05 Мустецов М.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Протягом останнього десятиліття бурхливо розвиваються пристрої систем зв'язку і телекомунікації. Це обумовлено розвитком нової елементної бази, принципів побудови радіотехнічних пристроїв і освоєння нових частотних діапазонів. Набувають розвиток одноелектронні пара-метричні системи, що працюють у першій зоні нестійкості (субгармонійні та комбінаційні коливання й хвилі), для створення радіоімпульсних фазоманіпульованих інформаційних сигналів.
Одними із суттєвих переваг параметричних зонних систем можна вважати їх малий рівень шумів та значну стійкість до шкідливих впливів зовнішнього середовища, таким як, наприклад, підвищений рівень радіації. А це в свою чергу обумовлює їх високу надійність, можливість застосування для роботи у небезпечних і складно доступних місцях.
Параметричні системи знаходять застосування як високоякісні підсилювачі, генератори, перетворювачі, а в цифровій техніці тригери, логічні елементи і елементи пам'яті. Переваги таких систем обумовлює їх використання в вимірювальній техніці, як датчики НЧ-диапазону, та в якості малошумлячих функціональних пристроїв. Для їх дослідження розроблені точні методики й широкий клас експериментальних методів і засобів дослідження. Головними недоліками таких систем є низька швидкодія, використання радіо імпульсного накачування, складність логічних структур і схем керування.
Роботи з підвищення швидкодії та ефективності модуляції сигналів у параметричних систем ідуть у декількох напрямках. Одним з маловивчених, але перспективних напрямків у розробці радіоелектронних засобів є дослідження й розробка пристроїв на основі параметричних систем, що працюють у вищих зонах нестійкості (параметричні зонні системи). Тому дослідження, вивчення закономірностей явищ і властивостей параметричних зонних систем, що працюють у вищих зонах нестійкості, є актуальним завданням.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Окремі результати, що отримано в дисертації, були використані при виконанні держбюджетної роботи Міністерства освіти і науки України № 1623 “Розробка методу та засобів пазонного проектування нелінійних енергоінформаційних систем і технологій” (№ держреєстрації 0103U001559).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розвиток методів і засобів дослідження параметричних зонних систем; створення швидкодіючих радіоелектронних пристроїв на основі модифікованих параметричних зонних систем, що працюють у вищих зонах нестійкості; розширення функціональних можливостей і області застосування багатофункціональних параметричних зонних пристроїв (БПЗП).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПАРАМЕТРИЧНІ ЗОННІ ПРИСТРОЇ ТА ЇХ ВИКОРИСТАННЯ У РАДІОЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок