Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАБІЛІЗАЦІЯ І СТАНДАРТИЗАЦІЯ СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ПРЕПАРАТІВ У ФОРМІ КРАПЕЛЬ НА ПРИКЛАДІ НАЗАЛЬНИХ/ОЧНИХ КРАПЕЛЬ ВІЛОЗЕН І ОЧНИХ КРАПЕЛЬ ТРОПІКАМІД

СТАБІЛІЗАЦІЯ І СТАНДАРТИЗАЦІЯ СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ПРЕПАРАТІВ У ФОРМІ КРАПЕЛЬ НА ПРИКЛАДІ НАЗАЛЬНИХ/ОЧНИХ КРАПЕЛЬ ВІЛОЗЕН І ОЧНИХ КРАПЕЛЬ ТРОПІКАМІД

Назва:
СТАБІЛІЗАЦІЯ І СТАНДАРТИЗАЦІЯ СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ПРЕПАРАТІВ У ФОРМІ КРАПЕЛЬ НА ПРИКЛАДІ НАЗАЛЬНИХ/ОЧНИХ КРАПЕЛЬ ВІЛОЗЕН І ОЧНИХ КРАПЕЛЬ ТРОПІКАМІД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,68 KB
Завантажень:
45
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО“
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ”
СІДЕНКО ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
УДК 615.218 + 615.217]: 615.07
СТАБІЛІЗАЦІЯ І СТАНДАРТИЗАЦІЯ СКЛАДУ ТА
ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ПРЕПАРАТІВ У ФОРМІ КРАПЕЛЬ
НА ПРИКЛАДІ НАЗАЛЬНИХ/ОЧНИХ КРАПЕЛЬ ВІЛОЗЕН І
ОЧНИХ КРАПЕЛЬ ТРОПІКАМІД
15.00.03 – стандартизація та організація
виробництва лікарських засобів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків-2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в лабораторії очних, вушних та назальних лікарських форм Державного підприємства “Державний науковий центр лікарських засобів” Міністерства охорони здоров'я України.
Науковий керівник: | кандидат фармацевтичних наук,
старший науковий співробітник
Андрюкова Лариса Миколаївна,
ДП “Державний науковий центр лікарських засобів”, зав. лабораторією очних, вушних та назальних лікарських форм
Офіційні опоненти: |
доктор хімічних наук, професор
Гризодуб Олександр Іванович,
Державне підприємство “Науково-експертний фармакопейний центр”, завідувач відділом Державної Фармакопеї України
доктор фармацевтичних наук, професор
Дмитрієвський Дмитро Іванович,
Національний фармацевтичний університет, завідувач кафедри заводської технології ліків
Захист відбудеться “_25_” __грудня__ 2007 р. о __1200_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.817.01 при Державному підприємстві “Державний науковий центр лікарських засобів” (61085, Харків-85, вул. Астрономічна, 33).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Державного підприємства “Державний науковий центр лікарських засобів” (61085, Харків-85, вул. Астрономічна, 33).
Автореферат розісланий “_22_” __листопада__ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат фармацевтичних наук А.Г. Котов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Незважаючи на наявні в Україні виробничі потужності для випуску очних і назальних препаратів, номенклатура їх значно уступає закордонній як за загальним асортиментом, так і за сучасними фармакологічними субстанціями, що зумовлено рядом причин, у тому числі і рівнем вимог до лікарських форм (ЛФ) для офтальмології і ринології при їх створенні, виробництві та зберіганні. Серед цих вимог однією з найважливіших є стабільність в умовах тривалого зберігання і застосування. Ця проблема актуальна для очних і назальних крапель як на основі індивідуальних хімічних речовин, так і на основі біологічно активних речовин (БАР) рослинного і тваринного походження. Представниками цих груп є препарати на основі пептидних біорегуляторів і мідріатичні засоби.
Препарати у формі крапель на основі пептидних біорегуляторів в Україні відсутні, що можна пояснити труднощами одержання стабільних водних розчинів з необхідним терміном зберігання не тільки в герметичному пакуванні, але й у період використання препарату. Проте, 70 % інвалідності при хворобах очей пов'язані з діабетичною ретинопатією і дистрофічними процесами сітківки, для лікування яких застосовуються пептидні біорегулятори.
Для 25 % пацієнтів при відвідуванні офтальмолога потрібне застосування мідріатичного засобу. Ефективність мідріатичних препаратів визначається не лише їх терапевтичною дією, але й оптимальним для лікаря і пацієнта періодом дії, здатністю не порушувати зорові функції і не знижувати працездатність у наступному після застосування періоді. Препарати з такою характеристикою на українському ринку представлені тільки імпортними лікарськими засобами (ЛЗ). У цьому ряді найбільш перспективним вважається препарат Тропікамід.
Вищевикладене свідчить про актуальність створення нових якісних препаратів у формі очних і назальних крапель, які матимуть високу ефективність і будуть безпечними для людського організму у сучасному зручному пакуванні.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт ДП “ДНЦЛЗ” (№ держ. реєстрації 0104U004384, 0106U005007) та господарчих договорів між ДП „ДНЦЛЗ” та ВАТ „Фармак” (м.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: СТАБІЛІЗАЦІЯ І СТАНДАРТИЗАЦІЯ СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ПРЕПАРАТІВ У ФОРМІ КРАПЕЛЬ НА ПРИКЛАДІ НАЗАЛЬНИХ/ОЧНИХ КРАПЕЛЬ ВІЛОЗЕН І ОЧНИХ КРАПЕЛЬ ТРОПІКАМІД

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок