Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ КАНАЛІВ ТА ПРИСТРОЇВ МЕРЕЖІ СИНХРОНІЗАЦІЇ В РЕЖИМІ НАПРУЖЕНОЇ РОБОТИ

Загрузка...

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ КАНАЛІВ ТА ПРИСТРОЇВ МЕРЕЖІ СИНХРОНІЗАЦІЇ В РЕЖИМІ НАПРУЖЕНОЇ РОБОТИ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ КАНАЛІВ ТА ПРИСТРОЇВ МЕРЕЖІ СИНХРОНІЗАЦІЇ В РЕЖИМІ НАПРУЖЕНОЇ РОБОТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,27 KB
Завантажень:
298
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЗВ’ЯЗКУ (УНДІЗ)
ВАКАСЬ В’ЯЧЕСЛАВ ІВАНОВИЧ
УДК 621.373-187.4; 621.39.072.9
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ КАНАЛІВ ТА ПРИСТРОЇВ МЕРЕЖІ СИНХРОНІЗАЦІЇ
В РЕЖИМІ НАПРУЖЕНОЇ РОБОТИ
05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному підприємстві “Український науково-дослідний інститут зв’язку” (УНДІЗ) Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, с.н.с.
Савчук Олександр Васильович,
технічний директор НТП “ВІРКОМ”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Почерняєв Віталій Миколайович,
ВАТ “Олімп”, головний науковий співробітник
кандидат технічних наук, доцент
Дробик Олександр Васильович,
Державний університет інформаційно-комунікаційних
технологій Державного комітету зв’язку та інформатизації України (м. Київ),
керівник науково-дослідного сектору НАЦ “Телеком”.
Провідна установа Національний університет “Львівська політехніка”
МОН України (м. Львів).
Захист відбудеться 04.07. 2006 р. о __14___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.849.01 в УНДІЗ, за адресою: 03680,
м. Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці УНДІЗ, за адресою: 03680,
м. Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
Автореферат розіслано 02.06. 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., с.н.с. В.Ф. Михайлов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Мережа синхронізації є мережею підтримки цифрової мережі зв’язку. Проблеми, пов'язані з синхронізацією, виникли одразу з появою цифрових методів передачі інформації. Проблеми планування мереж синхронізації, забезпечення їх функціонування у різноманітних умовах з відповідною надійністю постали перед операторами зв’язку України. Дійсно, будь-яка процедура дискретизації, передачі й прийому даних у виглядi цифрового сигналу вимагає погодженості частот передачі й прийому, у будь-якому іншому разі передана інформація не буде прийнята коректно. Синхронізація цифрових мереж зв’язку є необхідною для забезпечення двох умов інформаційного обміну між користувачами, які є базовими для цифрових технологій:
1)
безперервність: середнє значення швидкості передавання (приймання) інформації має бути однаковим в пов’язаних між собою кінцевих пристроях;
2)
цілісність: інформаційні блоки в кінцевому пристрої приймання мають з’являтися в тій самій послідовності, з якою їх відправляли з кінцевого пристрою передавання.
Подальший розвиток цифрового зв’язку спряє пошук нових розробок та вдосконалень обладнання мереж синхронізації та принципів планування мереж синхронізації.
Актуальність теми. Актуальність проблеми полягає у тому, що мережа синхронізації є продуктом еволюції, вона не виникає сама по собі й не може бути створена різноманітними постачальниками найсучаснішого обладнання для островів створюваної транспортної мережі SDH (або виокремленої мережі цифрових комутаторів) операторів зв’язку України, які претендують на статус “національного”. Забезпечення мереж підтримки – це “особиста” справа оператора. Це забезпечення потребує значних витрат, мінімізація яких є вкрай актуальною за умов змін топології мереж зв’язку, у процесі їх динамічного розвитку, а також у разі виникнення аварійних ситуацій або перемикань каналів та трактів передавання під час здійснення експлуатаційних заходів. Такі умови кваліфіковано як режим напруженого функціонування.
Варто зазначити, що питання синхронізації цифрових мереж зв’язку вже досліджувалося в Україні, передусім, в Українському НДІ зв’язку. На базі сертифікаційних випробувань та вимірювань на мережах операторів зв’язку України (під час проведенні низки НДР) були впроваджені відповідні методики, державні та галузеві стандарти, а також розроблена “Концепція побудови та структурна схема мережі синхронізації України”.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ КАНАЛІВ ТА ПРИСТРОЇВ МЕРЕЖІ СИНХРОНІЗАЦІЇ В РЕЖИМІ НАПРУЖЕНОЇ РОБОТИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок