Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

Загрузка...

ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,33 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА
ЗАДОРОЖНА ІРИНА павлівна
УДК 378.14 (410.1)
ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Тернопіль — 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі педагогіки Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АПН України
НИЧКАЛО Нелля Григорівна,
Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України,
заступник директора з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Дубасенюк Олександра Антонівна,
Житомирський державний педагогічний університет
імені Івана Франка, Міністерство освіти і науки України,
проректор з наукової роботи;
кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник
Редько Валерій Григорович,
Інститут педагогіки АПН України,
завідувач лабораторії навчання іноземних мов.
Провідна установа: Ужгородський національний університет, Міністерство освіти і науки України, кафедра педагогіки і психології.
Захист відбудеться “20” вересня 2002 р. о 1200 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.053.01 у Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за адресою: 46027, м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за адресою: 46027, м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2.
Автореферат розіслано “16” серпня 2002 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Чайка В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність теми. Духовний, економічний, політичний та культурний розвиток суспільства значною мірою залежить від освітнього рівня його громадян. Докорінні зміни, які відбуваються в нашій країні протягом останнього десятиліття, вимагають реформування системи освіти в усіх її ланках. Це стосується передусім вищої педагогічної освіти, оскільки саме вона покликана забезпечити суспільство висококваліфікованими вчителями, які виховуватимуть нові покоління громадян незалежної України.
Значний вплив на реформування освіти мають зовнішні чинники. Головними із них Всесвітньою конференцією ЮНЕСКО з вищої освіти (Париж, 1998 р.) визнані: глобалізація світової економіки, глибинні зміни в міграційних процесах, демографічні чинники, ріст наукових і технічних знань, розвиток культурного рівня населення.
Внаслідок політичних, економічних та соціальних змін у другій половині ХХ століття в Європі посилилася тенденція до інтеграції, в тому числі і в галузі педагогічної освіти. Вища педагогічна освіта України має сприяти забезпеченню участі держави у формуванні західноєвропейського освітнього простору, розширенню співробітництва з іншими державами в галузі освіти.
Як зазначалося на ІІ Всеукраїнському з’їзді працівників освіти, вагомі кроки у цьому напрямі вже зроблено, зокрема: приведено у відповідність до міжнародних вимог освітньо-кваліфікаційні рівні та ступеневість освіти, триває робота над державними стандартами, укладено угоди про співпрацю з більш як п’ятдесятьма країнами світу. Розширення міжнародного співробітництва України вимагає підготовки кваліфікованих фахівців зі знанням англійської мови.
Реалізація Національної доктрини розвитку освіти спрямовується на забезпечення оновлення змісту, форм і методів підготовки педагогічних кадрів, вивчення та використання прогресивних інноваційних технологій. Удосконалення системи вищої педагогічної освіти передбачає поліпшення методичної підготовки вчителів, оскільки їх професійний рівень значною мірою залежить від методичних знань та вмінь.
Методична підготовка майбутніх педагогів включає уявлення про механізми сприйняття інформації на відповідних вікових етапах, знання про ефективні методи та прийоми навчання предмета, шляхи оцінювання результатів роботи школярів, уміння застосовувати здобуті знання на практиці.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок