Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКА ОБРОБКИ ТИСКОМ ВТОРИННИХ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ І СПЛАВІВ З ОТРИМАННЯМ ЗАГОТІВОК І ВИРОБІВ ДЛЯ МЕТАЛУРГІЇ І МАШИНОБУДУВАННЯ

Загрузка...

РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКА ОБРОБКИ ТИСКОМ ВТОРИННИХ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ І СПЛАВІВ З ОТРИМАННЯМ ЗАГОТІВОК І ВИРОБІВ ДЛЯ МЕТАЛУРГІЇ І МАШИНОБУДУВАННЯ

Назва:
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКА ОБРОБКИ ТИСКОМ ВТОРИННИХ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ І СПЛАВІВ З ОТРИМАННЯМ ЗАГОТІВОК І ВИРОБІВ ДЛЯ МЕТАЛУРГІЇ І МАШИНОБУДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,01 KB
Завантажень:
466
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
ШевелЄв Олександр Іванович
УДК 669. 2/8.004.8.621.77
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКА ОБРОБКИ
ТИСКОМ ВТОРИННИХ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ І
СПЛАВІВ З ОТРИМАННЯМ ЗАГОТІВОК І ВИРОБІВ ДЛЯ
МЕТАЛУРГІЇ І МАШИНОБУДУВАННЯ
Спеціальність 05.03.05 – “Процеси та машини обробки тиском”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Донецьк-2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному вищому навчальному закладі “Донецький національний технічний університет” Міністерства освіти і науки України, ДП “Техноскрап” ТОВ “Скрап” і ТОВ “Донсплав”.
Науковий консультант - | доктор технічних наук, професор
БЕЙГЕЛЬЗІМЕР Яків Юхимович
Державний вищий навчальний заклад “Донецький національний технічний університет”,
професор кафедри “Обробка металів тиском”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
РЯБіЧЕВА Людмила Олександрівна
Східно-Український національний університет
імені Володимира Даля
(м. Луганськ), завідувач кафедри“
Прикладне матеріалознавство”;
доктор технічних наук, професор
СІВАК Іван Онуфрієвич
Вінницький національний технічний університет (м. Вінниця), завідувач кафедри“
Технологія і автоматизація машинобудування”;
доктор технічних наук, професор
ТАРАСов Олександр Федорович
Донбаська державна машинобудівна академія
(м. Краматорськ), завідувач кафедри“
Комп'ютерні інформаційні технології”.
Захист відбудеться “ 3 ” квітня 2008 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” за адресою: 83001, м. Донецьк, вул. Артема, 58, учбовий корпус, малий актовий зал.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” за адресою: 83001, м. Донецьк, вул. Артема, 58, учбовий корпус.
Автореферат розісланий “28” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 11.052.01, д.т.н., проф. Яковченко О.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Збільшення споживання кольорових металів і їх сплавів в різних сферах людської діяльності приводить до зростання кількості їх брухту і відходів, які необхідно раціонально використовувати. Найбільш ефективним шляхом рішення цієї задачі є глибока переробка вторинної сировини, під якою розуміють комплексний багатостадійний процес, що починається із збору брухту і відходів і який закінчується отриманням заготовок і виробів, які по структурі споживання і своїм показникам відповідають тим, що отримані з первинної сировини.
Із-за засміченості домішками, вторинна сировина має малу пластичність і нестабільні властивості і навіть після попереднього очищення, з подальшою переплавкою, часто не піддається обробці тиском традиційними методами. В той же час, практично всі первинні кольорові сплави такій обробці піддають з метою досягнення в отримуваних виробах необхідних механічних і геометричних показників. З цієї причини в світовій практиці кондиційні сплави на основі кольорових металів для подальшої обробки тиском отримують при використанні в шихті не більше 50% брухту і відходів після їх металургійної обробки і атестації.
В Україні вказаний підхід непридатний через відсутність промислового добування руд алюмінію, міді, цинку, свинцю і ряду інших кольорових металів. Це приводить до того що, в теперішній час переважний об'єм вторинної сировини, що містить дефіцитні кольорові метали, вивозять з України за кордон у вигляді злитків.
Підвищити ефективність переробки вторинної сировини в Україні можна в рамках підходу, відмінного від того, який викладений вище, а саме: шляхом організації дрібносерійного виробництва заготовок і виробів на заводах вторинної кольорової металургії. Для такого висновку є наступні підстави.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКА ОБРОБКИ ТИСКОМ ВТОРИННИХ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ І СПЛАВІВ З ОТРИМАННЯМ ЗАГОТІВОК І ВИРОБІВ ДЛЯ МЕТАЛУРГІЇ І МАШИНОБУДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок