Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОДУКТИВНІСТЬ ГОРОХУ, ЛЮПИНУ БІЛОГО ТА СОЇ ЗАЛЕЖНО ВІД ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОЩУВАННЯ В ЗАХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ

Загрузка...

ПРОДУКТИВНІСТЬ ГОРОХУ, ЛЮПИНУ БІЛОГО ТА СОЇ ЗАЛЕЖНО ВІД ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОЩУВАННЯ В ЗАХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ

Назва:
ПРОДУКТИВНІСТЬ ГОРОХУ, ЛЮПИНУ БІЛОГО ТА СОЇ ЗАЛЕЖНО ВІД ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОЩУВАННЯ В ЗАХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,91 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
„ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕРОБСТВА
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК„
Мартинюк Олександр Михайлович
УДК 633.358:633.367:633.34
ПРОДУКТИВНІСТЬ ГОРОХУ, ЛЮПИНУ БІЛОГО ТА СОЇ
ЗАЛЕЖНО ВІД ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОЩУВАННЯ
В ЗАХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ
06.01.09 – рослинництво
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Рівненській державній сільськогосподарській дослідній станції УААН та ННЦ “Інститут землеробства УААН” протягом 2002-2004 рр.
Науковий керівник: | доктор сільськогосподарських наук,
старший науковий співробітник
КАМІНСЬКИЙ Віктор Францевич,
ННЦ „Інститут землеробства УААН”,
заступник директора з наукової роботи,
завідувач лабораторії інтенсивних технологій зернобобових, круп’яних і олійних культур
Офіційні опоненти: | доктор сільськогосподарських наук, професор
ЛИХОЧВОР Володимир Володимирович,
Львівський державний аграрний університет
Мінагрополітики України,
професор кафедри технологій у рослинництві
кандидат сільськогосподарських наук
КОРОТЄЄВ Анатолій Васильович,
Уманський державний аграрний університет Мінагрополітики України, доцент кафедри рослинництва і кормовиробництва
Захист дисертації відбудеться “21”травня 2008 р. о 18 год. на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 27.361.01 при ННЦ „Інститут землеробства УААН”.
Відгуки на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою, просимо надсилати за адресою: Україна, 08162, смт. Чабани Києво-Святошинського району Київської області, ННЦ „Інститут землеробства УААН”, вченому секретареві Спеціалізованої вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ННЦ „Інститут землеробства УААН”.
Автореферат розіслано “18” квітня 2008 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук |
Кравченко Л.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Виробництво продуктів харчування і різних видів сільськогосподарської сировини – важливе завдання агропромислового комплексу України. На сучасному етапі особливо гостро стоїть питання збільшення виробництва зернових бобових культур, які є джерелом рослинного білка, збалансованого за амінокислотним складом.
У комплексі заходів, спрямованих на вирішення цієї проблеми, одним з головних є розроблення і впровадження у виробництво адаптованих до умов навколишнього середовища сучасних конкурентоспроможних технологій вирощування, що забезпечать максимальну реалізацію продуктивного потенціалу зернобобових культур та покращення якості їх зерна. Це дасть змогу збільшити площі існуючих попередників для зернових культур та сприятиме збереженню родючості ґрунту.
Актуальність теми. Незважаючи на значний обсяг проведених у попередні роки досліджень з розробки наукових основ та технологічних прийомів вирощування зернобобових культур, до останнього часу ряд важливих питань з їх вирощування залишається недостатньо вивченим. У західному Лісостепу у недостатньому обсязі проведено дослідження з обґрунтування та удосконалення технологічних заходів вирощування як традиційної для регіону зернобобової культури – гороху, так і порівняно нових – люпину білого та сої. Залежно від технологічних факторів практично не з’ясовані особливості формування врожаю цих культур, показників структури, фотосинтетичної та симбіотичної діяльності, параметрів їх продуктивності. Як зазначають Розвадовський А.М., Лихочвор В.В., Онищук Д.М. все це стримує розробку та впровадження у сільськогосподарське виробництво ефективних технологій вирощування зернобобових культур у даному регіоні, що і визначило вибір теми цієї дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконували за тематичними планами Рівненської державної сільськогосподарської дослідної станції та ННЦ „Інститут землеробства УААН” згідно НТП УААН на 2001-2005 рр. “Зернові і олійні культури”, завдання “Розробити ресурсозберігаючі технології вирощування зернових і олійних культур в зонах Лісостепу і Полісся” (номер державної реєстрації 0101U003827).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПРОДУКТИВНІСТЬ ГОРОХУ, ЛЮПИНУ БІЛОГО ТА СОЇ ЗАЛЕЖНО ВІД ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОЩУВАННЯ В ЗАХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок