Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГІДРОІМПУЛЬСНИЙ ПРИВОД НОВОЇ вібропресової формувальної машини З РОЗШИРЕНИМИ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ

ГІДРОІМПУЛЬСНИЙ ПРИВОД НОВОЇ вібропресової формувальної машини З РОЗШИРЕНИМИ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ

Назва:
ГІДРОІМПУЛЬСНИЙ ПРИВОД НОВОЇ вібропресової формувальної машини З РОЗШИРЕНИМИ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,37 KB
Завантажень:
252
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Вінницький державний технічний університет
Рагозін Олег Анатолійович
УДК 621.744.47
ГІДРОІМПУЛЬСНИЙ ПРИВОД НОВОЇ вібропресової
формувальної машини З РОЗШИРЕНИМИ
ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ
Спеціальність 05.02.03 – Системи приводів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті (ВДТУ) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент Вірник Микола Миколайович, ВДТУ, доцент кафедри металорізальних верстатів та обладнання автоматизованого виробництва.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Пономарчук Анатолій Федосійович, ВДТУ, професор кафедри теплоенергетики, газопостачання та інженерного забезпечення будівництва;
кандидат технічних наук, доцент, Паламарчук Ігор Павлович, Вінницький державний аграрний університет, доцент кафедри автоматизації та комплексної механізації технологічних процесів.
Провідна установа
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра конструювання верстатів та машин, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “11“ 07 2001 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.03 у Вінницькому державному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “8“ 06 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дерібо О. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У останні роки все більш актуальним стає економічний аспект виробництва деталей і машин. Завдяки ливарному виробництву виливок може бути точнішим і якіснішим, що знижує вартість подальшої обробки. Якість виливка залежить, насамперед, від методу ущільнення його форми, тому велика увага приділяється удосконаленню існуючих і розробці нових методів виготовлення ливарних форм. Перспективними, з погляду підвищення продуктивності і якості виготовлення крупних (до 2000 кг) ливарних форм із середньою складністю профілю, є методи ущільнення з використанням динамічного навантаження: вібраційне і віброударне пресування.
Розвиток прогресивних методів ущільнення стримує недостатня надійність, мала потужність, складність приводів машин для реалізації методів вібропресування сумішей. У промислових формувальних машин існуючі приводи не в повній мірі відповідають усім технологічним вимогам, які висуваються до них. Ці приводи нерегульовані, мають низьку питому потужність і малу швидкодію спрацьовування. Найперспективнішим типом приводу формувальних машин для створення регульованого вібраційного навантаження є гідроімпульсний привод.
Вібропресові формувальні машини (ВПФМ) з гідроімпульсним приводом реалізують пресовий, вібропресовий та віброударнопресовий методи ущільнення формувальних сумішей завдяки регулюванню амплітуди і частоти коливань у широкому діапазоні під час роботи. Тому розробка і створення надійних та простих у виготовленні й експлуатації гідроімпульсних приводів ВПФМ, які мають підвищену питому потужність і забезпечують низький рівень шуму є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження і розробки, наведені у дисертації безпосередньо зв’язані з виконанням держбюджетної науково-дослідної роботи № 19-Д-184 “Розробка теорії розрахунку та проектування процесів і обладнання сучасних вібротехнологій” (№ держ. реєстрації 0197U012585), яка виконувалась на кафедрі “Металорізальні верстати та обладнання автоматизованого виробництва” Вінницького державного технічного університету. Автор дисертації брав безпосередню участь у науково-дослідній роботі як виконавець.
Мета і задачі досліджень. Метою даної роботи є розробка гідроімпульсного приводу вібропресової формувальної машини з розширеними технологічними параметрами, який найповніше забезпечує оптимальні фізико-механічні показники ущільненої ливарної форми.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ГІДРОІМПУЛЬСНИЙ ПРИВОД НОВОЇ вібропресової формувальної машини З РОЗШИРЕНИМИ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПАРАМЕТРАМИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок