Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Науково-Методичні основи формування податкових надходжень бюджету

Загрузка...

Науково-Методичні основи формування податкових надходжень бюджету

Назва:
Науково-Методичні основи формування податкових надходжень бюджету
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,95 KB
Завантажень:
236
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки та з питань
європейської інтеграції України
Давиденко Сергій Васильович
УДК 338:336.221.26
Науково-Методичні основи
формування податкових надходжень бюджету
Спеціальність: 08.02.03.
Організація управління, планування
і регулювання економікою
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті (НДЕІ) Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України
Науковий керівник – кандидат економічних наук, с.н.с.,
Бабич Людмила Миколаївна,
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідувач відділом проблем фінансово-бюджетної політики.
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор,
Білик Марія Дмитрівна,
Київський національний економічний університет, кафедра фінансів підприємств і страхової справи;
- кандидат економічних наук,
Сергієнко Олена Миколаївна,
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідувач сектором методів і моделей середньострокового і довгострокового прогнозування.
Провідна організація - Інститут регіональних досліджень НАН України, відділ соціально-економічних і правових проблем розвитку підприємництва (м. Львів)
Захист відбудеться “30” квітня 2002 року о 16 год. на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України (01103, м.Київ, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань)
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, м. Київ, бульвар Дружби народів, 28, 1-й поверх.
Автореферат розісланий “29” березня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук А.В.Базилюк


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В Україні протягом останнього десятиріччя формується нова система економічних відносин, в основу яких покладені сучасні ринкові принципи та засади державного регулювання соціально-економічних процесів. Фінансово-економічна криза попередніх років значною мірою зумовлена тим, що застосовуючи широкий набір методів та інструментів у регулюванні економічних процесів, законодавча і виконавча влада мало враховують їх причинно-наслідкові зв’язки, особливо у сфері встановлення і стягнення податків як основного джерела формування доходів зведеного бюджету.
На сьогодні існуюча система оподаткування є надто недосконалою, що не дозволяє забезпечувати своєчасне і в необхідних обсягах формування доходів зведеного бюджету. Тому важливо досліджувати комплекс проблем, пов’язаних з удосконаленням податкової системи в цілому, і особливо в аспекті обґрунтування та прогнозування обсягів податкових надходжень на кожний бюджетний період.
Українська фінансова наука вже має значні здобутки щодо дослідження теоретичних підходів до обґрунтування податків, методів і форм їх нарахування і сплати, принципів оподаткування, місця податкових надходжень у системі доходів зведеного бюджету. У роботах вітчизняних вчених-економістів Василика О.Д., Вишневського В.П., Козоріз М.А., Луніної І.О., Мельника П.Г., Полозенка Д.В., П’ятаченка Г.О., Соколовської А.М., Федосова В.М. і багатьох інших висвітлюються та аналізуються особливості розвитку державного регулювання через бюджет і податки, розробляються рекомендації щодо забезпечення ефективності оподаткування, удосконалення бюджетної сфери, які значною мірою знаходять своє практичне застосування при реалізації податкової й бюджетної політики держави.
Віддаючи належне цим напрацюванням, слід зазначити, що недостатньо дослідженими є питання стосовно узгодження бюджетної і податкової політики, обґрунтування ролі й місця податків як джерела формування доходів зведеного бюджету держави і використання їх для ефективного та справедливого перерозподілу фінансових ресурсів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Науково-Методичні основи формування податкових надходжень бюджету

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок