Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ З ВИКОРИСТАННЯМ АЕРОБНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ З ВИКОРИСТАННЯМ АЕРОБНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Назва:
ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ З ВИКОРИСТАННЯМ АЕРОБНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,94 KB
Завантажень:
1870
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Глоба Галина Валеріївна
УДК 796.015.572-053.5
ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ
З ВИКОРИСТАННЯМ АЕРОБНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
24.00.02 – Фізична культура,
фізичне виховання різних груп населення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі методики викладання спортивно педагогічних дисциплін Слов’янського державного педагогічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
Віцько Сергій Миколайович,
Слов’янський державний педагогічний університет,
декан факультету фізичного виховання.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Сергієнко Леонід Прокопович,
Південнослов’янський інститут
Київського славістичного університету,
професор кафедри соціальної психології;

кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент
Маляренко Ірина Валентинівна,
Херсонський державний університет,
завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання.
Провідна установа: Луганський національний педагогічний університет
ім. Тараса Шевченка, кафедра спортивних дисциплін,
Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться 27 березня 2007 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.862.01 Харківської державної академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури (61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99).
Автореферат розісланий 27 лютого 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.С.Ашанін


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Згідно з Державними національними програмами „Освіта України ХХІ століття” і „Фізичне виховання – здоров’я нації”, головними стратегічними завданнями національної освіти є формування освіченої, творчої особистості, забезпечення пріоритетного розвитку людини, становлення її фізичного та морального здоров’я.
Потреба в розробці та впровадженні в практику означених програм обумовлена тим, що в Україні останнім часом чітко визначилась негативна тенденція погіршення здоров’я підростаючого покоління. Ряд відомих вчених (Г.Л. Апанасенко, 1985; Н.М. Амосов, О.Я. Бендет, 1989; А.І. Ільченко, 2003; О.С. Куц, 1997; А.С.Ровний, 2004; Л.П. Сергієнко, 2001) наводять дані про те, що 70 – 80% учнів загальноосвітніх шкіл мають низький рівень розвитку рухових здібностей та певні відхилення в стані здоров’я. Аналіз чинників, що обумовлюють виникнення в учнів різних патологічних станів, свідчить про неефективне фізичне виховання в школі та за місцем проживання, низький рівень знань учнів у галузі фізичної культури й оздоровчих технологій, наявність негативної мотивації до систематичних занять фізичною культурою, відсутність піклування про свій здоровий спосіб життя, що є одним із потужних чинників низької фізичної підготовленості та порушення здоров’я людини.
Аналіз літературних джерел (Г.Л. Апанасенко, 1985; Т.Ю.Круцевич, 1999; О.С.Куц, 1997; І.В.Муравов, 1989), практика викладання системи фізичного виховання учнів загальноосвітніх шкіл України свідчить про те, що в сучасній теорії та методиці фізичного виховання недостатньо розроблені наукові засади оптимізації використання сучасних привабливих, високоефективних спортивних та фізкультурно-оздоровчих технологій (шейпінг, степ-аеробіка, фітбол-аеробіка, аква-аеробіка та інш.). Безсумнівно, що розробка та наукове обґрунтування фінансово маловитратної моделі фізичного виховання учнів з широким використанням фізичних вправ аеробного спрямування, процедур загартування тіла, методики формування в учнів валеологічної свідомості, позитивної мотивації до систематичних занять фізичною культурою, спортом, профілактики шкідливих звичок є досить актуальною загальнонауковою, соціальною, педагогічною й психологічною проблемою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ З ВИКОРИСТАННЯМ АЕРОБНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок