Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКІВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ПРОДУКЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ)

СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКІВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ПРОДУКЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ)

Назва:
СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКІВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ПРОДУКЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,15 KB
Завантажень:
211
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
ПАШИНСЬКА ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА
УДК 311.1
СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ
РИНКІВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ПРОДУКЦІЇ
(НА ПРИКЛАДІ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ)
Спеціальність: 08.03.01 – Статистика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, м. Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Парфенцева Неля Олексіївна,
Державна академія статистики, обліку та аудиту
Держкомстату України,
завідуюча кафедри статистики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Цал-Цалко Юзеф Сигізмундович,
Житомирський державний технологічний університет,
завідувач кафедри економіки
кандидат економічних наук, доцент
Манцуров Ігор Германович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри статистики
Провідна установа: Одеський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра
статистики, м. Одеса.
Захист відбудеться "23" травня 2006 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстат України за адресою: м. Київ, вулиця Підгірна,1, ауд. 23.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 36.
Автореферат розіслано "19" квітня 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Л.О. Свистун-Золотаренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед пріоритетних напрямів розвитку економіки країни в сучасних умовах є реалізація ресурсозберігаючої політики всіма суб’єктами господарської діяльності. Збереження сировинних, паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів залишається однією з визначальних проблем, що зумовлюють ефективне функціонування національної економіки. Серед найважливіших і найнеобхідніших ресурсів для надійної роботи підприємств вагоме місце належить енергетичним ресурсам, наявні обсяги яких в Україні, як відомо, істотно менші відносно існуючих потреб. У цьому контексті особливого значення набуло в даний час статистичне вивчення ринку енергетичних матеріалів та продукції (засобів виробництва) для інформаційного забезпечення відповідних управлінських рішень, реалізації державних програм щодо ресурсозбереження, зокрема, енергозбереження, що передбачає отримання якісної, об’єктивної та своєчасної статистичної інформації. Високі вимоги до статистичних даних, необхідність їх адаптації до міжнародних стандартів обумовлюють потребу в удосконаленні організаційно-методологічних засад статистичного спостереження у галузі ринків енергетичних матеріалів та продукції.
Питанням поводження з матеріально-сировинними, паливно-енергетичними ресурсами, вторинною сировиною, відходами виробництва присвячені наукові праці Г.М.Азаренкової, Д.Б.Вольфберга, В.Гайдука, В.М.Загорудька, А.Н.Златопольського, М.В.Качали, С.В.Розвода, О.М.Суходолі, В.В.Смиричинського, А.Г.Сухорукова, І.А.Шевчука, Е.О.Штейнгауза та інших вчених. Проте ними розглядаються, переважно, проблеми, пов’язані з ефективністю використання ресурсного потенціалу, регулюванням попиту і пропозиції матеріальних ресурсів, організацією і управлінням матеріально-технічним забезпеченням та запасами матеріальних ресурсів в умовах ринку, формуванню інфраструктури ринку засобів виробництва тощо. В даний час залишаються невирішеними проблеми, зумовлені необхідністю розроблення нових методологічних підходів до організації статистичних спостережень зі статистики ринків енергетичних матеріалів та продукції, адаптованих до міжнародних стандартів, удосконалення та спрощення форм статистичної звітності, переходу від суцільних обстежень до сучасних прогресивних форм статистичного спостереження, більш широкого використання альтернативних джерел інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКІВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ПРОДУКЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок