Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> удосконалення моделей динаміки вібраційних двигунів з маятниковими вібраторами

удосконалення моделей динаміки вібраційних двигунів з маятниковими вібраторами

Назва:
удосконалення моделей динаміки вібраційних двигунів з маятниковими вібраторами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,48 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
Білоус Андрій Борисович
УДК 621.01:531.3
удосконалення моделей динаміки вібраційних двигунів з маятниковими вібраторами
05.02.09 – динаміка та міцність машин
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті «Львівська політехніка»
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | професор, доктор технічних наук,
Кузьо Ігор Володимирович,
Національний університет «Львівська політехніка»
завідувач кафедри «Теоретична механіка»
Офіційні опоненти: | професор, доктор технічних наук,
Ярошевич Микола Павлович,
Луцький державний технічний університет
завідувач кафедри «Теорія механізмів і машин та деталей»
доцент, кандидат технічних наук,
Дзюба Лідія Федорівна,
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
доцент кафедри «Фундаментальні дисципліни»
Захист відбудеться 20 травня 2008 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 Національного університету «Львівська політехніка» за адресою: 79013, м. Львів, вул. Степана Бандери, 12, навчальний корпус 14, аудиторія 61.
З дисертацією можна ознайомитись у науково – технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий 17 квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю.П. Шоловій


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Головною вимогою до сучасних технологій, машин, обладнання і результату їх роботи є енергоресурсоощадність на етапах виготовлення, впровадження і експлуатації. Структурний аналіз машин і обладнання виділяє в них три основні складові – двигун, трансмісія і виконуючий механізм. Основною функцією трансмісії є корегування силових і кінематичних параметрів руху вихідної ланки двигуна та неперервна передача його до виконуючого механізму машини. Загальним недоліком традиційних трансмісій є конструкційно складні, матеріалоємні, енерговитратні у виготовленні і експлуатації кінематичні ланцюги передачі руху. Цей недолік суттєво ускладнює машину і обладнання, значно знижуючи надійність і ефективність їх роботи. Особливо недолік традиційних трансмісій проявляється при спробах автоматизації технологічних процесів з важкими, малопродуктивними, а інколи і шкідливими умовами роботи обслуговуючого персоналу. Великі перспективи в цьому напрямку відкриває використання вібрацій. Фізичною основою роботи вібраційних механізмів є мікропереміщення коливного характеру. Ці мікропереміщення можуть викликатись використанням силового збурення або за рахунок використання існуючого на основному технологічному обладнанні вібраційного поля – джерела кінетичного збурення. Ці два джерела мікропереміщень можуть використовуватись і сумісно. Результати дослідження різноманітних ефектів, що викликаються вібраціями (вібраційним полем або вібраторами – електромагнітними, інерційними, гідравлічними тощо) дозволили розробити вібраційні двигуни – пристрої, що об’єднують в одному блоці двигун і трансмісію. За допомогою цих пристроїв в будь-якому місці основного технологічного обладнання може бути отриманий привідний рух для виконуючих механізмів заданої інтенсивності та із заданими межами регулювання його кінематичних і силових характеристик. При цьому відпадає необхідність у використанні довгих ланцюгів передачі руху і додаткових пристроїв для регулювання характеристик цього руху.
Означені переваги забезпечили вібраційним двигунам застосування в різноманітних галузях. Це приводи механізмів допоміжних рухів на вібромашинах, обертання валків вібраційного подрібнювального обладнання, обертання валів стрічкопротяжних механізмів, пристроїв автопідзаводу пружинних двигунів, вібраційні передачі, привід автономних плаваючих об’єктів і т.ін.
Найбільш вдалими в конструктивному плані є вібраційні двигуни з одно- або двохмаятниковими вібраторами і механізмом вільного ходу – МВХ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: удосконалення моделей динаміки вібраційних двигунів з маятниковими вібраторами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок