Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ КОНСТРУКЦІЇ МАЛОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ КОНСТРУКЦІЇ МАЛОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Назва:
РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ КОНСТРУКЦІЇ МАЛОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,55 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
ШЛЯХОВ КОСТЯНТИН ВАЛЕРІЙОВИЧ
УДК 624.012.3/4:711.643
РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ КОНСТРУКЦІЇ МАЛОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ
05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
м. Дніпропетровськ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Савицький Микола Васильович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, проректор з наукової роботи, завідуючий кафедрою залізобетонних і кам'яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Фомиця Леонід Миколайович, Сумський національний аграрний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри будівництва та архітектури
кандидат технічних наук, доцент Ізбаш Михайло Юрійович,
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Провідна установа - Полтавський національний технічний університет
ім. Юрія Кондратюка, кафедра архітектури будівель та містобудування, Міністерство освіти і науки України, м. Полтава.
Захист відбудеться “24” квітня 2003 р. о “15 00” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.02 в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ,
вул. Чернишевського, 24-а, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600,
м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий “24” березня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Відповідно до основних положень державної житлової політики України прогнозується наступний розподіл будівництва житла: 30% індивідуальні малоповерхові будинки, 30% середньоповерхові будинки та 40% багатоповерхове житло.
Різкий стрибок цін на будівельні матеріали та енергоносії спричинили підвищення вартості всього будівництва. Тому для забезпечення доступності житла масовому споживачу необхідно знизити його собівартість. Це можна вирішити за рахунок застосування раціональних конструктивних систем і ефективних будівельних матеріалів, що випускаються місцевою базою будіндустрії.
Але використання дешевих конструкцій може привести у майбутньому до збільшення експлуатаційних витрат. Тому у нинішній економічній ситуації при високій вартості енергоресурсів змінюються принципи проектування.
Експлуатаційні витрати пов’язані з забезпеченням теплового комфорту. Тому найбільш вагомі конструктивні елементи (стіни, покриття і конструкції, що межують з ґрунтом), що визначають як вартість зведення малоповерхового будинку, так і наступні витрати, пов'язані з тепловими втратами, вимагають подальшого удосконалення.
На теперішній час відсутня методика раціонального проектування малоповерхових житлових будинків, на основі якої можливо знизити капітальні витрати на будівництво житлового будинку та подальші експлуатаційні витрати протягом життєвого циклу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконувалася відповідно до держбюджетної науково-дослідної теми Міністерства освіти і науки “Розробка наукових основ енергозбереження в житлових будинках старої забудови” (№ держреєстрації 0100U003682), кафедральною тематикою “Розробка і впровадження інноваційних проектів, трансфер енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій при будівництві будинків, споруд та їх елементів” (№ держреєстрації 0102U006063).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка методики раціонального проектування та розвиток на її основі ресурсозберігаючих конструкцій малоповерхових житлових будинків.
Для досягнення поставленої мети вирішувались наступні основні задачі:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ КОНСТРУКЦІЇ МАЛОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок