Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Бетони з використанням заповнювачів на основі продуктів спалювання твердих побутових відходів

Бетони з використанням заповнювачів на основі продуктів спалювання твердих побутових відходів

Назва:
Бетони з використанням заповнювачів на основі продуктів спалювання твердих побутових відходів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,93 KB
Завантажень:
80
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Одеська державна академія
будівництва та архітектури
Майстренко Оксана Федорівна
УДК 628.492:691.004.8:502.7
Бетони з використанням заповнювачів на основі продуктів спалювання твердих побутових відходів
05.23.05. Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2001
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Одеської державної академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Дорофєєв Віталій Степанович
Одеська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Орловський Юрій Ігоревич,
Львівський державний технічний університет “Львівська політехніка”
кандидат технічних наук,
Гнип Ольга Павлівна,
замісник директора по виробництву
ВАТ “Силікат”
Провідна установа Донбаська державна академія будівництва та архітектури, кафедра технології будівельних матеріалів, виробів і автомобільних доріг, Міністерства освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист відбудеться “ 15 ” травня 2001 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01. Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029 м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029 м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4
Автореферат розісланий “ 12 ” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Макарова С.С.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Аналіз екологічної ситуації в Україні свідчить про те, що до негативних факторів, які впливають на навколишнє середовище, можуть бути віднесені тверді побутові відходи. Кількість побутових відходів збільшується з кожним роком. Одним із методів ліквідації твердих побутових відходів (ТПВ), який найбільше відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, є термічний метод (спалювання). Метод спалювання ТПВ використовується у кількох містах України (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Севастополь). В Одесі та Іллічівську планується будівництво заводів по термічної переробці побутових відходів. Але спалювання ТПВ не дозволяє відмовитись від звалищ. Тому використання продуктів спалювання ТПВ по аналогії з використанням горілих порід, зол та шлаків від спалювання рядового палива в якості сировини в промисловості будівельних матеріалів дозволить вирішити ряд екологічних питань: знизити пресинг на навколишнє середовище у разі зменшення об'ємів добутку первинної сировини; зменшити об'єми складування продуктів спалювання ТПВ у золовідвалах, які не тільки займають дорогокоштовні міські та приміські території, але й негативно впливають на довкілля (ґрунт, воду, повітря).
Зв’язок роботи з науковими програмами. Робота виконана згідно з координаційним планом НДР Міністерства освіти та науки України на 1998 – 2000 роки “Створення нових ефективних будівельних матеріалів, виробів та конструкцій на основі компонентів органічного та неорганічного походження, технологій та обладнання для їх виробництва” за темою “Модифікація заповнювачів із золошлакових відходів промисловості для бетонів та виробів на їх основі” № держреєстрації 0198И004272 (тема № 77 з 04.1998 по 31.12.2000).
Мета і задачі дослідження. Мета – одержання бетонів із заданими будівельно-технологічними властивостями з використанням продуктів спалювання ТПВ як заповнювачів і їх санітарно-гігієнічна оцінка.
Для реалізації вказаної мети розв’язувались наступні задачі:
-
Встановити вплив гранулометрії продуктів спалювання ТПВ як заповнювачів на їх фізико-технічні та хімічні властивості.
-
Дослідити хімічні властивості та гідравлічну активність продуктів спалювання ТПВ, а також вивчити їх взаємодію з продуктами гідратації цементу.
-
Визначити основні напрямки використання бетонів на основі заповнювачів із продуктів спалювання ТПВ з урахуванням їх санітарно-гігієнічної оцінки. Визначити ресурсозберігаючі напрямки розвитку галузі будівельних матеріалів, які спроможні покращити екологічний стан за рахунок використання вказаних відходів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Бетони з використанням заповнювачів на основі продуктів спалювання твердих побутових відходів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок