Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,18 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ ім. М.С. ПОЛЯКОВА
Калініченко Вячеслав Вікторович
УДК 621.928.245:539.3
ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ
ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО
ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ
Спеціальність 05.05.06 – гірничі машини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України (ІГТМ ім. М.С. Полякова НАН України).
Науковий керівник: |
доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
Надутий Володимир Петрович,
Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України,
завідувач відділу.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Дирда Віталий Іларіонович,
Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України,
завідувач відділу;
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Сансієв Василь Георгійович,
Український науково-дослідний
інститут вуглезбагачення
Міністерства палива та енергетики України.
Провідна установа: |
Національний гірничий університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра гірничих машин
(м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться “ 17 ” жовтня 2003 року о 15 год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.188.01 при Інституті геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 2а, факс (0562) 46-24-26.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ІГТМ ім. М.С. Полякова НАН України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 2а.
Автореферат розіслано “ 15 ” вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н. |
В.Г. Перепелиця
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні технології гірничого виробництва потребують високої точності та ефективності класифікації гірської маси за крупністю, яка отримується переважно на вібраційних грохотах. Це – одна з найпоширеніших операцій, важливим фактором якої, що істотно впливає на показники роботи віброгрохота, є вологість перероблюваної гірської маси. При підвищеній вологості спостерігається залипання робочої поверхні грохота, злипання дрібних частинок, уповільнення процесу сегрегації за товщиною шару та швидкістю транспортування і як результат – різке зниження показників грохочення. Водночас значна частина технологій гірничого виробництва передбачає грохочення вологої сипкої маси, наприклад, цілорічна переробка руди, вугілля, будівельних матеріалів, хімічної сировини з кар'єрів та відкритих сховищ, переробка зневодненої сировини після гідровидобутку, гідродоставки і ін. При цьому найбільша проблема виникає через грохочення дрібнофракційних вологих матеріалів, яке суттєво залежить не тільки від вологості, а й цілої низки чинників у вигляді режимних та конструктивних параметрів грохота.
Експериментальний підбір параметрів грохота трудомісткий і вимагає знання основних закономірностей зміни технологічних показників віброгрохотів при варіації їх режимних та конструктивних параметрів, слід зазначити, що під час аналізу теоретичних моделей класифікації відсутні чіткі рекомендації щодо вибору зазначених параметрів грохота для гірської маси різної вологості. Тому визначення основних залежностей технологічних показників грохочення вологої гірської маси від режимних і конструктивних параметрів грохотів та розробка на цій базі модельних уявлень для прогнозування роботи грохотів – актуальна наукова задача, важливого народногосподарського значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема роботи пов'язана з науковим напрямком відділу механіки машин та процесів переробки мінеральної сировини ІГТМ ім. М.С. Полякова НАН України, держбюджетною темою № "Розробка наукових принципів підвищення якості продуктів переробки гірничо-металургійної сировини з урахуванням залежності технологічних показників класифікації від режимних і конструктивних параметрів устаткування та розробка методу комп'ютерного аналізу його роботи" (1998-2000), номер держреєстрації 0198U002675, господарським договором № /02-682юр від 1998 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок