Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ / сторінка 2

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,18 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
, зарубіжним контрактом № 26/1-629 від 28.03.2000 з Алмаликським гірничо-збагачувальним комбінатом та держбюджетною темою № "Методи розрахунку й оптимізації параметрів машин нового технічного рівня для процесів подрібнення, змішування та класифікації гірничо-металургійної сировини" (2002-2006), номер держреєстрації 0102U005237. Автор роботи – виконавець названих тем.
Мета роботи – у підвищенні ефективності вібраційного грохочення гірської маси різної вологості за встановленими залежностями технологічних показників грохочення від режимних і конструктивних параметрів та виборі їх раціональних величин для серійних і новостворюваних грохотів.
Для досягнення поставленої мети в роботі сформульовано і вирішено такі задачі:
1.
Оцінка стану питання та аналіз особливостей вібраційного грохочення дрібної гірської маси різної вологості з визначенням основних факторів, що впливають на показники процесу.
2.
Визначення впливу конструктивних параметрів грохота на технологічні показники грохочення гірської маси різної вологості.
3.
Установлення залежності показників грохочення гірської маси різної вологості від режимних параметрів грохота.
4.
Обґрунтування цільової функції та моделювання показників вібраційного грохочення гірської маси різної вологості при багатофакторному варіюванні параметрами грохота.
5.
Розробка методики вибору раціональних та оптимальних параметрів грохота, рекомендацій стосовно підвищення ефективності їх роботи і впровадження результатів.
Об'єкт дослідження – система "вібраційний грохот – волога гірнича маса", що являє собою багатофакторну структуру із складним впливом на ефективність грохочення як цільової функції.
Предметом дослідження стало вивчення впливу режимних та конструктивних параметрів віброгрохотів на технологічні показники при класифікації гірської маси різної вологості.
Ідея роботи зводиться до врахування впливу зміни режимних і конструктивних параметрів віброгрохотів на технологічні показники грохочення дрібної вологої гірської маси, моделювання роботи грохота та вибору його раціональних параметрів.
Методи досліджень. У роботі застосовано комплексний метод досліджень, що включає аналіз та узагальнення попередніх експериментальних і теоретичних результатів, що передують і виконаних автором. У процесі експериментальних досліджень використано метод натурних спостережень і фізичного моделювання, а в теоретичній частині – метод планування експерименту та регресійного аналізу результатів. Адекватність аналітичних виразів експериментальним даним перевірена за допомогою методів математичної статистики і стандартних програм на ПЕОМ.
Наукові положення, винесені на захист:
1. Збільшення вологості гірської маси до 20 % зменшує на 25-30показники грохочення, які нелінійно залежать від кута нахилу, розміру вічок і довжини сита, частоти коливань, питомого навантаження та амплітуди коливань короба грохота.
2. Виявлені залежності показників грохочення від досліджуваних параметрів грохота мають екстремуми чи ефективну зону найбільшого впливу, що слугують граничними умовами при синтезі впливу всіх параметрів у системі "грохот – волога гірнича маса" та встановленні раціональних або оптимальних параметрів грохота.
3. Напрямок регулювання величини всіх шести параметрів грохота визначається завдяки регресійній залежності, що враховує закон зміни кожного із зазначених параметрів системи від вологості гірської маси, а також зв'язок усіх параметрів як факторів кібернетичної системи. Екстремум ефективності при обмеженнях на укрупнення та здрібненість до 15 % досягається при коефіцієнті режиму грохота до 3.
4. На зміну технологічних показників грохота найбільше впливають зміни розміру вічок сита, кута нахилу, амплітуди коливань та довжини грохота, а кореляційний зв'язок між режимними і конструктивними параметрами та багатофакторний аналіз його роботи з достатньою точністю можна подати у вигляді регресійної залежності.
Наукова новизна отриманих результатів.
1. Уперше встановлені кількісні закономірності технологічних показників вібраційного грохочення від режимних (амплітуди та частоти), конструктивних параметрів (довжини грохота, кута нахилу, розміру вічок сита) грохота і його питомого навантаження при різній вологості гірської маси.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок