Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

Загрузка...

ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ / сторінка 3

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,18 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Установлені раціональні межі впливу кожного з шести варійованих параметрів.
2. Подальший розвиток отримала розробка математичного аналізу роботи вібраційного грохота, що відзначається можливістю урахування зміни його режимних, конструктивних параметрів, технологічного навантаження та вологості, а в цілому забезпечує адекватну ідентифікацію роботи системи з урахуванням впливу основних (шести) змінюваних параметрів.
3. Установлено раціональне співвідношення режимних і конструктивних параметрів грохота для певної вологості та кількості гірської маси, що дає можливість одержати максимальні технологічні показники роботи. Уперше одночасно враховуються всі визначальні фактори та параметри машини, які істотно впливають на процес, що дозволяє вибрати раціональні або оптимальні параметри роботи грохота.
Обґрунтованість та вірогідність наукових положень, висновків і рекомендацій забезпечуються достатнім обсягом експериментальних досліджень, використанням класичних методів математичної статистики для планування експериментів, обробки їх результатів, застосування регресійних залежностей при моделюванні роботи грохота та ідентифікації його показників, а також адекватністю розроблених моделей віброгрохота належним чином. Збіжність результатів теоретичних і експериментальних досліджень – у межах 15-20
Наукове значення роботи полягає у встановленні основних залежностей технологічних показників грохочення вологої гірської маси від режимних та конструктивних параметрів грохотів, у розробці математичної моделі роботи грохота, що стало базою для створення методики аналізу і прогнозу його роботи з дрібною вологою гірничою масою при варіюванні зазначеними параметрами для досягнення високої ефективності технологічних показників, а також рекомендацій щодо налагодження грохотів.
Практичне значення роботи має своєю суттю встановлення меж впливу регульованих параметрів грохота на показники грохочення вологої гірської маси, розробку рекомендацій та інженерної методики вибору раціональних параметрів віброгрохотів для ефективного поділу гірської маси за важких умов грохочення. Ці результати стали базою при визначенні оптимальних параметрів віброгрохотів для переробки вологих матеріалів. Розроблено рекомендації щодо вибору параметрів грохотів та динамічної активності нової конструкції сит віброгрохотів під час роботи з вологою гірничою масою.
Реалізація результатів роботи. Результати виконаних досліджень використано у вигляді методики у ВАТ “НДПІ Механобрчормет” для вибору типів віброгрохотів та їх режимних параметрів при грохоченні дрібної вологої залізної руди. Закритим акціонерним товариством “3апорізький залізорудний комбінат” передані на використання рекомендації стосовно вибору параметрів віброгрохотів при класифікації вологої залізної руди. Рекомендації щодо модернізації віброгрохотів на свинцевій та мідній збагачувальних фабриках Алмаликського гірничо-металургійного комбінату (Республіка Узбекистан) передані за контрактом разом з технічною документацією на перемонтаж навісного устаткування грохотів. За техніко-економічним обґрунтуванням, очікуваний економічний ефект від упровадження розробки на одній технологічній лінії складе 326500 гривень за рік.
Особистий внесок автора в розробку наукових результатів, винесених на захист: формулювання наукової задачі, мети та ідеї роботи і вирішуваних у ній задач; розробка методики експериментів та участь в лабораторних і промислових випробуваннях; розробка математичної моделі грохота та інженерної методики визначення його параметрів; підготовка матеріалів за результатами досліджень до публікації і апробації на наукових конференціях; участь у впровадженні результатів досліджень як виконавця та відповідального виконавця в договорах і контрактах на реалізацію робіт. Текст дисертації викладений автором особисто.
Апробація результатів роботи. Основні положення дисертаційної роботи та результати досліджень доповідалися на засіданнях: міжнародної науково-практичної конференції "Збагачення-2000" (м.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок