Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ / сторінка 4

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,18 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 Санкт-Петербург, 2000), міжнародного семінару “Технологічна і транспортна вібраційна техніка” (сел. Репіно, м. Санкт-Петербург, 2000), Першої міжнародної конференції “Геотехнічна механіка освоєння надр” (м. Дніпропетровськ, 1998), міжнародної науково-технічної конференції "Перспектива розвитку гірничорудної, вуглевидобувної та збагачувальної галузей промисловості" (м. Краматорськ, 2001), міжнародної науково-технічної конференції "Проблеми механіки гірничо-металургійного комплексу" (м. Дніпропетровськ, 2002), міжнародної наукової школи-семінару "Імпульсні процеси в механіці суцільних середовищ" (м. Миколаїв, 2001), міжнародної конференції "Теорія і практика процесів подрібнення, поділу, змішування та ущільнення" (м. Одеса, 2002), міжнародної науково-технічної конференції "Вібрації в техніці та технологіях" (м. Вінниця, 2002).
Публікації. Основні положення дисертації опубліковані в 16 друкованих наукових працях, у тому числі 10 статей – у провідних фахових виданнях, дві доповіді на науково-технічних конференціях, чотири тези доповідей.
Обсяг та структура роботи. Дисертація складається із вступу, 4 розділів, висновків і додатків, викладена на 156 сторінках машинописного тексту, у тому числі містить 26 малюнків, 27 таблиць, список використаних джерел із 85 найменувань та додатки на 14 сторінках.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі обґрунтовано актуальність виконаних досліджень, сформульовані вирішувана наукова задача та її значимість для прикладної науки і практики, а також зв'язок виконаної роботи з науковими програмами, темами. Зазначено мету роботи та задачі досліджень, об'єкт і предмет досліджень, відображені наукова новизна та практичні результати, наведені наукові положення, винесені на захист, а також дані про апробацію та публікацію результатів досліджень.
У першому розділі оглянуто та проаналізовано вплив вологості гірської маси на ефективність дрібного грохочення. У дослідженнях акцентовано увагу на грохоченні вологих дрібних матеріалів (менше 5 мм) як найбільш важких класів для грохочення і найменш вивчених умов їх вібраційного грохочення. Проаналізовано результати досліджень, технічних рішень і досвід експлуатації віброгрохотів, надані фахівцями інститутів Механобр (м. Санкт-Петербург), Дніпромашзбагачення, Дніпромашвуглезбагачення, УкрНДІзбагачення, ВНДІнеруд, а також Національного гірничого університету, ІГТМ ім. М.С. Полякова НАН України, Московського гірничого інституту, Криворізького технічного університету, Національної металургійної академії України та цілої низки закордонних фірм, зокрема, Лівелл, Торвелл, Хайн Леманн, Ревум Уде, Тіп-Топ (Німеччина), Алліс Чалмерс, Репифайн (США), Фурукава (Японія), Деррик, Сведалла (Швеція) та ін. Огляд розробок з вібраційного грохочення вологих матеріалів виявив, що найбільш важко грохотовані дрібні матеріали з вологістю понад 4-5 %. Ефективність грохочення таких матеріалів при звичайних режимах грохота різко знижується, тому знадобилися додаткові дослідження для виявлення впливу різних факторів на процес їх грохочення. Дослідженням у цій області присвячено немало робіт провідних учених згаданих вище інститутів. Вони довели, що найбільш перспективний напрямок підвищення ефективності грохочення вологих та липких матеріалів – підвищення динамічної активності робочої поверхні грохота за рахунок резонування робочої поверхні грохота основному тону коливань короба. У працях цих учених розроблено модельні уявлення такої системи. У роботах Вайсберга Л.А., Картавого Н.Г., Бардовського А.Д., Стариковського П.П., Олевського В.А. дано навіть рекомендації відносно вибору режимних параметрів при грохоченні вологої гірської маси. Проте розвиток моделювання та широке використання персональної обчислювальної техніки для аналізу вібраційних систем і процесів, достовірного прогнозування їх результатів потребували додаткового вивчення впливу всіх відсутніх факторів, меж їх впливу на різних стадіях вологості гірської маси.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок