Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

Загрузка...

ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ / сторінка 5

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,18 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Ці питання виникли під час розробки вихідних даних та технічних вимог із створенням нового покоління віброгрохотів для дрібного грохочення вологої і липкої гірської маси. Тому такими актуальними виявилися поставлена в дисертації наукова задача та її мета. У кінці розділу сформульовано мету роботи, завдання теоретичних та експериментальних досліджень і методи їх виконання.
Другий розділ присвячений результатам експериментальних досліджень вологої гірської маси (невідмитий гранітний відсів з глинистими вкрапленнями). Вологість гірської маси варіювалася від 3 до 20 %. Дослідження здійснювали на серійних віброгрохотах ГИЛ-52 і ГИЛ-42 в умовах гранітних кар'єрів (Рибальський і Ново-Миколаївський). Уже попередні дослідження засвідчили, що ефективність поділу із зростанням вологості матеріалу знижується майже вдвічі та істотно залежить від конструктивних і режимних параметрів грохота. Оскільки вплив кожного з варійованих факторів на грохочення матеріалів з різним ступенем вологості вивчений недостатньо і стан вивчення не дає змогу рекомендувати раціональні режими роботи грохота, то дослідження тривали. Залежність ефективності грохочення Е, укрупнення (?+) та здрібненості (?-) від питомого навантаження q вивчалася на віброгрохотах ГИЛ-42 і ГИЛ-52 з металевою сіткою і гумовим ситом РЛСС. Як установлено, у першому випадку показники на 15-20 % нижчі, ніж із ситом РЛСС (вічок 3 і 5 мм). Зміна питомого навантаження забезпечувалася зміною розвантажувальної щілини шиберного затвора бункера-живильника і варіювалася в межах q=5-35 т/год·м2. Вологість матеріалу варіювалася від 3 до 20 %. Грохотований матеріал – гранітне відсівання крупністю (-10) мм при вмісті підрешітного продукту 40-50 % і вмісті глинистих вкраплень до 20 %. Установлено, що ефективність грохочення із зростанням питомого навантаження при всіх досліджуваних вологостях різко зменшується за нелінійним законом. Показники грохочення (?+) і (?-) також мають нелінійний характер. Залежність показників грохочення від довжини грохота L нелінійна і перебуває під помітним впливом від вологості гірської маси. Зміна розміру вічок сита d за різної вологості гірської маси вивчалася при решті фіксованих режимних параметрах грохота, зокрема, при частоті коливань короба 16 Гц, амплітуді 4 мм та куті нахилу грохота 15°. Характер залежності показників грохочення від розміру вічок сита відзначається істотною нелінійністю. Вплив кута нахилу короба грохота на показники грохочення досліджувалися при трьох фіксованих положеннях (5, 15 та 25° з варіюванням вологості W= 3-20 % з амплітудою А=4 мм і частотою ?=16 Гц (960 об/хв). Установлено, що із зростанням кута нахилу ефективність грохочення лінійно зменшується, а здрібненість і укрупнення продуктів грохочення мають нелінійну залежність. Отже, через зростання кута нахилу їхні показники погіршуються (рис 1).
Зміна режимних параметрів грохота (амплітуди і частоти коливань) змінює технологічні показники грохочення (рис. ). Дослідження проходили при трьох фіксованих частотах: щ1 = , щ2 = , щ3 = Гц. Характер отриманої нелінійної залежності для ефективності грохочення має чітко виражений екстремум, що відповідає частоті щ2 Гц гірської маси з різною досліджуваною вологістю. При цьому кут нахилу грохота становив б = °, а амплітуда коливань короба А мм. Зміна амплітуди коливань короба грохота відбувалася за рахунок зміни маси дебалансів інерційного віброзбуджувача при трьох фіксованих амплітудах відповідно 1,5; 4,0; 6,0 мм. При всіх ступенях досліджуваної вологості технологічні показники досягають нелінійної залежності, а ефективність грохочення – максимуму при А ,5-5,0 мм. Оскільки в процесі досліджень металеві сітки грохотів замінялись на гумові резонуючі стрічково-струнні, з'явилася можливість провести серію порівняльних випробувань грохочення вологих матеріалів, у результаті чого встановлено, що характер залежностей показників грохочення від режимних і конструктивних параметрів зберігається, проте в області частот щ=16-20 Гц для гірської маси усіх вологостей екстремум збільшення ефективності на 15-20 % вищий, що свідчить про очевидну перевагу динамічно активних робочих поверхонь при всіх вологостях гірської маси (рис.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок