Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

Загрузка...

ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ / сторінка 7

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,18 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Остільки критерій адекватності Фішера непридатний для порівняння моделей з різним числом факторних ознак, то як критерії порівняння рекомендовано використати коефіцієнти детермінації R2 і залишкові суми квадратів Qзал. При цьому коефіцієнт R2 наочно демонструє, яка частка варіації результативної ознаки пояснюється варіацією врахованих у моделі факторних ознак. Тому чим більший цей коефіцієнт, тим точніше модель описує процес. Параметр Qзал описує загальне розсіювання експериментальних даних щодо гіперплощини регресії, тобто чим менше Qзал, тим точніше враховано вплив факторних ознак на результативну ознаку. Порівняльні дані обчислених показників адекватності моделей подані в таблиці.
Таблиця 1
Порівняльні дані показників адекватності
Показник | Лінійна модель | Нелінійна модель
R2 | Qзал | R2 | Qзал
Ефективність грохочення, Е | 0,775 | 11311 | 0,842 | 7935
Укрупнення, ?+ | 0,821 | 3269 | 0,876 | 2269
Здрібненість, ?- | 0,649 | 7081 | 0,758 | 4894
Таким чином, порівняння наведених даних свідчить, що нелінійні моделі для всіх трьох технологічних показників грохочення точніше описують залежності від вологості гірської маси та решти варійованих факторів.
У четвертому розділі подано методику вибору раціональних параметрів грохота для дрібного мокрого грохочення гірської маси, що базується на використанні нелінійної регресійної моделі показників грохочення. У методиці взято до уваги той факт, що при виборі раціональних параметрів грохота не всіма факторними ознаками можна керувати. Так, вологість гірської маси, розмір вічок сита, його довжина, величина технологічного навантаження для конкретних технологічних умов і конструкції грохота можуть бути заданими величинами. Тому відповідно до вимоги максимальної ефективності грохочення визначають раціональні значення залишкових факторних ознак (частоти, амплітуди коливань або кута нахилу). Методика передбачає таку можливість. Проте для аналізу роботи грохота, прогнозування його параметрів при проектуванні нової машини із заданими параметрами запропонована методика дозволяє врахувати вплив усіх факторних ознак. Наведено приклади і результати розрахунку ефективності грохочення для конкретної вологості гірської маси з різними значеннями варійованих факторів. Розроблено алгоритм пошуку оптимальних режимів роботи грохота. Значення некерованих факторів задано в експериментально встановлених значеннях, а показники грохочення, як цільова функція, подані у вигляді вимог технічних умов. Наведено приклади розрахунку оптимальних режимів грохота та виконано графічний аналіз результатів. Розроблені рекомендації щодо підвищення ефективності грохочення вологої гірської маси. Виконано оцінку економічної ефективності використання рекомендацій на прикладі вібраційного грохочення вологої мідної руди за умов збагачувальної фабрики Альмаликського гірничо-металургійного комбінату, де роботи виконувалися на контрактній основі. Рекомендації використані на Запорізькому залізорудному комбінаті, а методика – у ВАТ “НДПІ Механобрчормет”.
ВИСНОВКИ
Дисертація є завершеною науково-дослідною роботою, в якій вирішено актуальне наукове завдання, що має важливе прикладне значення і полягає у встановленні залежностей технологічних показників грохочення дрібної гірської маси різної вологості від режимних та конструктивних параметрів віброгрохотів, розробці модельних уявлень і обґрунтуванні на цій основі їх раціональних параметрів.
Основні наукові результати, висновки та рекомендації:
1. Аналіз виконаних досліджень з вібраційного грохочення дрібної гірської маси підвищеної вологості виявив недостатнє вивчення впливу різних параметрів грохотів на підвищення показників грохочення, а в модельних зображеннях роботи грохота не врахована можливість впливу всіх його регульованих параметрів на показники процесу, які під час підвищення вологості гірської маси до 20знижуються на 25-30що створює труднощі при переробці і порушує її технологічний цикл.
2. Установлено, що підвищення до 30показників віброгрохочення дрібної гірської маси вологістю до 20досягається зміною таких параметрів грохота, як кут нахилу, розмір вічок і довжини сита, частоти коливань, питомого навантаження та амплітуди коливань короба.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ ГРОХОТІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДІЛУ ВОЛОГОЇ ГІРСЬКОЇ МАСИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок