Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЯК ЕЛЕМЕНТ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВИ

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЯК ЕЛЕМЕНТ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВИ

Назва:
ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЯК ЕЛЕМЕНТ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,81 KB
Завантажень:
384
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Актуальність теми наукового дослідження визначається недосконаліс
тю сучасної моделі національних Збройних Сил та необхідністю


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕРЖАВИ І ПРАВА ім. В. М. КОРЕЦЬКОГО
ЄРМОЛЕНКО Андрій Борисович
УДК 355.311.1:061.1](477)(043.3)
ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЯК ЕЛЕМЕНТ
ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВИ
Спеціальність 23.00.02 – політичні інститути та процеси
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) Національної академії оборони України.
Науковий керівник:доктор політичних наук, професор
Смолянюк Володимир Федорович,
Київський національний економічний університет
ім. Вадима Гетьмана,
професор кафедри політології і соціології. | Офіційні опоненти:доктор політичних наук, професор
Бодрук Олег Сергійович,
Національний інститут проблем міжнародної безпеки,
завідувач відділу воєнної політики та безпеки;
кандидат політичних наук, доцент
Ільчук Леонід Іванович,
Центр перспективних соціальних досліджень
Міністерства праці та соціальної політики
України та НАН України, заступник директора. | Провідна установа:Національний інститут стратегічних досліджень,
відділ стратегічних комунікацій, м. Київ.
Захист відбудеться 16 лютого 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.236.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) політичних наук в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України за адресою: 01601, м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України (м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4).
Автореферат розіслано 27 грудня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат політичних наук М. Д. Ходаківський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Впродовж періоду незалежного розвитку України питання її воєнної безпеки були й залишаються у центрі уваги керівництва країни, політичної еліти та науковців. Підсумком цілеспрямованих зусиль у вітчизняній оборонній сфері стало створення власних Збройних Сил як важливого атрибуту держави, гаранта незалежності та суверенітету України.
Одним із головних завдань подальшого удосконалення обороноздатності України є надання вітчизняному війську нових якісних характеристик, виведення його на рівень відповідності не лише новітнім викликам і загрозам воєнного характеру, але й соціально-економічним, духовно-культурним, демографічним та іншим можливостям країни. Розв’язати таке завдання можливо лише на системній основі, з урахуванням особливостей розвитку політичного утворення більш високого рівня складності – Воєнної організації держави (ВОД).
В сучасних політологічних дослідженнях проблема Воєнної організації держави (у тому числі України) розроблена недостатньо. Питанням будівництва та розвитку ЗС України присвячено досить багато наукових праць, проте лише окремі з них торкаються проблематики ВОД. У вітчизняній науковій літературі відсутні відповіді на низку питань стосовно взаємозв’язку процесів розвитку і функціонування армії, інших військових формувань та інститутів держави. Це і стало предметом наукового пошуку дисертанта.
Дослідження розвитку Збройних Сил в системі Воєнної організації України є важливим для розвитку теорії воєнної політики держави, розробки стратегії воєнної безпеки, розширення методологічної та інформаційної бази політологічного прогнозування, а також наукового обґрунтування рекомендацій щодо оптимізації діяльності органів державного управління та вдосконалення нормативно-правової бази у сфері військового будівництва України.
Отже, сутність наукового завдання дослідження полягає у теоретико-методологічному обґрунтуванні напрямків досягнення результативних показників розвитку національних Збройних Сил у контексті еволюції системи ВОД на основі визначення сучасних вимог до військової сфери держави та з’ясуванні внутрішньодержавних обмежень процесу оборонного будівництва України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЯК ЕЛЕМЕНТ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок