Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСОБИ ПОДОЛАННЯ ФОНЕТИЧНОЇ ІНТЕРФЕРЕНЦІЇ У ТЮРКОМОВНИХ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСОБИ ПОДОЛАННЯ ФОНЕТИЧНОЇ ІНТЕРФЕРЕНЦІЇ У ТЮРКОМОВНИХ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСОБИ ПОДОЛАННЯ ФОНЕТИЧНОЇ ІНТЕРФЕРЕНЦІЇ У ТЮРКОМОВНИХ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,63 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ВИЩОЇ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
КІРИК Тамара Вікторівна
УДК 378.147:81
ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСОБИ ПОДОЛАННЯ ФОНЕТИЧНОЇ
ІНТЕРФЕРЕНЦІЇ У ТЮРКОМОВНИХ СТУДЕНТІВ
В УМОВАХ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті вищої освіти АПН України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Онкович Ганна Володимирівна,
Інститут вищої освіти АПН України,
завідувач відділу теорії та методології
гуманітарної освіти.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Караман Станіслав Олександрович,
Київський міський педагогічний університет
імені Б. Д. Грінченка, декан філологічного факультету;
кандидат філологічних наук, доцент;
Глушич Ольга Дмитрівна,
Українська академія зовнішньої торгівлі,
доцент кафедри суспільних дисциплін.
Провідна установа: Національний педагогічний університет імені
М. П. Драгоманова, кафедра методики викладання
світової літератури і російської мови, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться ” 1 ” грудня 2005 року о 14.00 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.456.02 в Інституті вищої освіти АПН України за адресою: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 9, 9 поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту вищої освіти АПН України (01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 9).
Автореферат розісланий ”_31_” жовтня 2005 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. В. УваркінаЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження. Новітні державні документи про освіту – закони України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, Державна національна програма “Освіта” („Україна ХХІ століття”), Національна доктрина розвитку освіти в Україні та основні напрямки державотворення спрямовані на покращання освітнього рівня, виховання та розвиток нації. Практика сучасних інтеграційних процесів в Україні, пов’язаних з входженням у Болонський процес, об’єктивно визначає якісно новий зміст і мету освіти й закріплює одну з основних стратегічних позицій – утвердження кожної особистості як найвищої соціальної цінності.
Внаслідок демократичних перетворень в Україні чітко простежуються дві провідні тенденції: з одного боку - відродження національної самосвідомості, української культури й мови, з другого - прагнення інтеграції у світове та європейське товариство, що потребує орієнтації на інтеркультурну освіту. Одним із найважливіших і пріоритетних у галузі освіти визначено завдання створення спільного мовного простору, що змусило приділити велику увагу розв’язанню проблеми навчання мов на всіх рівнях освіти, формуванню міжкультурного підходу (у межах кроскультурного, багатокультурного та транскультурного) на противагу монокультурному підходу в навчанні мов, в основу якого покладено формування у молоді готовності до практичного використання мови у професійній діяльності, а також у міжнародному та міжетнічному спілкуванні.
Вивчення мов в Україні є одним із визначальних засобів формування особистості, що включає опанування усного та писемного мовлення як засобу професійного спілкування і висококваліфікованої діяльності.
Значне місце в освітньому просторі посідає навчання іноземних студентів, що не тільки впливає на позитивний імідж країни, а й відповідає загальнодержавним інтересам, оскільки передбачає розширення економічних, політичних і культурних стосунків між державами, надходження коштів до бюджету країни та додаткових коштів до кошторисів навчальних закладів, де навчаються іноземні студенти.
Проведений комплексний аналіз наукових праць з філософії, педагогіки і психології щодо професійного становлення особистості педагога та його професійної майстерності свідчить, що ця проблематика є досить актуальною і розглядається багатьма провідними вітчизняними вченими В. Андрущенком, І. Бехом, В. Біблером, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСОБИ ПОДОЛАННЯ ФОНЕТИЧНОЇ ІНТЕРФЕРЕНЦІЇ У ТЮРКОМОВНИХ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок