Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛІКУВАННЯ РОЗПОВСЮДЖЕНОГО РАКУ ЯЄЧНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ КОМБІНОВАНИХ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ

ЛІКУВАННЯ РОЗПОВСЮДЖЕНОГО РАКУ ЯЄЧНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ КОМБІНОВАНИХ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ

Назва:
ЛІКУВАННЯ РОЗПОВСЮДЖЕНОГО РАКУ ЯЄЧНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ КОМБІНОВАНИХ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,81 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. М. ГОРЬКОГО
КАЗМІРУК ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК: 618.11 – 006.6 – 089.8
ЛІКУВАННЯ РОЗПОВСЮДЖЕНОГО РАКУ ЯЄЧНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ КОМБІНОВАНИХ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ
14.01.07 – онкологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Донецьк – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській медичній академії післядипломної освіти МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Вінник Юрій Олексійович, Харківська медична академія післядипломної освіти, професор кафедри онкохірургії та онкогінекології.
Офіційні опоненти:
1. доктор медичних наук, професор Білинський Борис Тарасович, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького МОЗ України, професор кафедри онкології та медичної радіології;
2. доктор медичних наук, доцент Міхановський Олександр Альбертович, Інститут медичної радіології ім. С.П.Григор'єва АМН України, завідувач відділенням гінекологічної радіоонкології.
Провідна установа:
Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького, відділ механізмів протипухлинної терапії НАН України, м. Київ.
Захист відбудеться „30” вересня 2005 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.01 у Донецькому державному медичному університеті ім. М.Горького за адресою: 83003, Україна, м. Донецьк, пр. Ілліча, 16.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного медичного університету ім. М.Горького за адресою: 83003, Україна, м. Донецьк, пр. Ілліча, 16.
Автореферат розісланий „25” серпня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д. мед. н., професор І.І.Солдак


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Серед злоякісних пухлин жіночої статевої сфери рак яєчників (РЯ) за частотою зустрічальності займає друге місце, уступаючи лише раку тіла матки. За даними Міжнародного агентства з вивчення раку щорічно в світі реєструється понад 165 тис. нових випадків захворювання, і понад 100 тис. жінок помирають від злоякісних пухлин яєчників. У більшості індустріальних країн світу РЯ має найвищі показники смертності серед усіх гінекологічних пухлин, що пов'язано з пізньою діагностикою захворювання. Летальність хворих на РЯ на першому році після встановлення діагнозу складає 35%. За зведеними даними популяційних ракових реєстрів країн Європи 1-річне виживання хворих на РЯ складає 63%; 3-річне – 41%; 5-річне – 35%.
Основні причини низького виживання хворих на злоякісні пухлини яєчників криються в безсимптомності перебігу захворювання на ранніх його стадіях, відсутності повноцінних діагностичних методик, низькій ефективності терапії й особливостях етіопатогенезу пухлин даного органа.
Адекватне лікування злоякісних новоутворень яєчників продовжує залишатися однією з головних задач сучасної онкогінекології. Протягом ряду десятиріч зусилля вчених усього світу спрямовані на розробку цієї проблеми. До нинішнього часу накопичений великий науковий і клінічний матеріал, однак, незважаючи на це, виживання хворих на РЯ залишається на дуже низькому рівні, що викликає звичайний песимізм у дослідників. Як і раніше, у 70-90% пацієнток РЯ виявляється в IIIIV стадії захворювання.
Слід зазначити, що всі запропоновані досі методи скринінгу РЯ, у кращому випадку, дають імовірну відповідь зі ступенем вірогідності 50%, що для онкології мало прийнятно. Усе вищеописане свідчить про необхідність неординарного підходу до діагностики і терапії злоякісних пухлин яєчників.
РЯ – це захворювання, діагноз якого встановлюється на підставі хірургічних і морфологічних даних. Оперативному втручанню на даний час приділяється першорядне значення як самостійному методу на ранніх стадіях захворювання і як найважливішому етапу в комплексі лікувальних заходів у хворих з розповсюдженим РЯ.
На сьогоднішній день не залишається сумнівів у необхідності виконання хірургічного втручання на першому етапі лікування РЯ з метою точного встановлення стадії хвороби і максимального видалення первинної пухлини і дисемінатів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЛІКУВАННЯ РОЗПОВСЮДЖЕНОГО РАКУ ЯЄЧНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ КОМБІНОВАНИХ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок