Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі машинобудування)

МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі машинобудування)

Назва:
МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі машинобудування)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,72 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 330.322:338.242:334.71
ПУХАЛЬСЬКИЙ ВАДИМ ВАЛЕНТИНОВИЧ
МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
(на прикладі машинобудування)
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Хмельницькому державному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Нижник Віктор Михайлович,
Хмельницький державний університет
Міністерства освіти і науки України,
проректор з фінансово-економічної діяльності
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Федоренко Валентин Григорович,
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (м. Київ) Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки і підприємництва
кандидат економічних наук, доцент
Лук’янова Валентина В’ячеславівна,
Хмельницький державний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економіки підприємства і підприємництва
Провідна установа: | Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту організацій
Захист дисертації відбудеться 27 травня 2004 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.052.01 Хмельницького державного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська 11, 3-й корпус, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Хмельницького державного університету за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 110.
Автореферат розісланий 23 квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Скринник Н.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Важливим завданням соціально-економічного розвитку України є забезпечення поступового переходу до нарощування темпів економічного зростання на засадах структурної перебудови промислового виробництва, забезпечення ефективності виробництва, впровадження досягнень науки і техніки.
Реалізація даного завдання ґрунтується на розробці і реалізації раціональної системи управління інвестиційною діяльністю. У зв’язку з цим питання управління інвестиційною діяльністю має велике наукове і практичне значення, особливо це стосується підприємств машинобудування галузі, що здійснює системоутворюючі функції серед взаємозалежних галузей промисловості. Це пов’язано з тим, що розвиток промислового виробництва є визначальним для зростання потенціалу національної економіки і проведення активної соціальної політики.
Питанням дослідження різних підходів щодо підвищення ефективності управління інвестиційною діяльністю та інвестиційних процесів присвячено ряд робіт зарубіжних і вітчизняних вчених-економістів: О.І.Амоші, М.П.Войнаренка, В.М.Геєця, Дж.Кейнса, І.І.Лукінова, В.М.Нижника, О.О.Орлова, А.А.Пересади, Н.О.Татаренко, О.С.Редькіна, В.Г.Федоренка, М.Г.Чумаченка, У.Шарпа; розробки стратегії управління інвестиційною діяльністю: І.Ансоффа, І.А.Бланка, В.С.Пономаренка, С.К.Реверчука; оцінки фінансового результату від інвестиційної діяльності та ефективності використання інвестиційних ресурсів: О.В.Васюренка, М.Я.Коробова, В.П.Савчука та ін.
Разом з цим, вивчення й аналіз опублікованих за даною проблематикою робіт дозволили зробити висновок про те, що питання формування теоретичних і методичних підходів щодо вирішення завдання ефективного управління інвестиційною діяльністю за умов трансформаційної економіки недостатньо розроблені як у науковому, так і в організаційно-практичному аспектах. Подальше поглиблення наукових досліджень пов’язане з удосконаленням таких напрямів, як система управління інвестиційною діяльністю підприємства, механізм формування ресурсів і джерел інвестування на підприємстві, визначення обсягів інвестиційних ресурсів в розрізі їх потреби, методи і моделі оцінки ефективності інвестування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі машинобудування)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок