Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи, моделі і стратегії інвестування процесів міжнародних перевезень

Методи, моделі і стратегії інвестування процесів міжнародних перевезень

Назва:
Методи, моделі і стратегії інвестування процесів міжнародних перевезень
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,78 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Чеп’юк Людмила Миколаївна
УДК 656.13
Методи, моделі і стратегії інвестування процесів міжнародних перевезень
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Левковець Петро Романович, Національний транспортний університет, проректор завідувач кафедри системних методів аналізу в економіці і бізнесі
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, Котелянець Віктор Іванович, Національний транспортний університет, кафедра менеджменту та підприємництва
кандидат економічних наук, Хахлюк Анатолій Миколайович, Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України, провідний науковий співробітник
Провідна установа – Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем реформування відносин власності, антимонопольної політики і розвитку підприємництва (м. Київ).
Захист відбудеться “12” лютого 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.059.04 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “09” січня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левківський О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виступаючи самостійною галуззю виробництва транспорт забезпечує виконання таких задач: створення нормальних умови виробництва та обігу товарів усіх галузей народного господарства України, здійснення своєчасної доставки пасажирів та вантажів в кінцеві пункти, сприяння розвитку виробничих сил та росту продуктивності праці в обслуговуючих галузях, підвищення їх ефективності, участь в міжнародному вантажообігу, задоволення потреб населення в перевезеннях.
Основним законом при ринкових відносинах є відповідність кількості і якості автомобільного парку попиту в перевезеннях. Якщо попит на перевезення зростає, автомобільний парк повинен відповідно збільшуватись за чисельністю та змінюватись за структурою і навпаки. Якщо така зміна не відбувається, то це стає тягарем для транспортної системи і держави в цілому.
Розвиток України потребує вирішення багатьох науково-технічних, економічних та соціальних задач. Такі задачі виникають як на макро-, так і на мікро рівні. Проблеми транспорту є важливою складовою господарського комплексу держави і потребує уваги науковців та фахівців для вирішення науково-прикладних задач які виникають в галузі.
Автомобільний транспорт України на сьогоднішній час має багато проблем. Це – застарілі рухомий склад та виробничо-технічна база, спад обсягів перевезень, невідповідність характеристик наявного рухомого складу потребам перевезень, низький рівень управлінських, маркетингових та фінансових технологій або їх повна відсутність, недостатня робота держави в розвитку транспортної галузі відсутність необхідного науково-методичного супроводження процесів перевезення та інші.
Світова практика діяльності автотранспортних фірм показує, що функціонувати без регулярних і значних інвестиційних вкладень вони просто не можуть. Це потрібно для переходу на нові технології перевезень, для використання нових видів матеріалів, що використовуються рухомим складом, виконання зростаючих екологічних вимог та оптимізації вартості проектування нових моделей автотранспортних засобів і т.і.
Інвестування може бути направлене на модернізацію або повне оновлення рухомого складу, організацію нових транспортних маршрутів з рівнем обслуговування за світовими стандартами.
Розробка управлінських, фінансових та економіко-математичних моделей, стратегій і механізмів розвитку підприємств у певних умовах діяльності є однією з важливих задач, яка є актуальною і потребує вирішення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Методи, моделі і стратегії інвестування процесів міжнародних перевезень

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок