Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТРУБНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ГІДРОПІДЙОМУ КОРИСНИХ КОПАЛИН

НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТРУБНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ГІДРОПІДЙОМУ КОРИСНИХ КОПАЛИН

Назва:
НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТРУБНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ГІДРОПІДЙОМУ КОРИСНИХ КОПАЛИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,34 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
УДК.622.276.52
КИРИЧЕНКО Євген Олексійович
НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТРУБНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ГІДРОПІДЙОМУ КОРИСНИХ КОПАЛИН
Спеціальність: 05.05.06 – Гірничі машини
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі гірничих машин Національної гірничої академії України (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант
Офіційні опоненти:
Провідна установадоктор технічних наук, професор Франчук Всеволод Петрович, Національна гірнича академія України (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри гірничих машин.
доктор технічних наук, професор Блохін Сергій Євгенович, Національна гірнича академія України (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри будівельної та теоретичної механіки;
доктор технічних наук, професор Логвинов Микола Григорович, Донецький державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри теоретичної механіки;
доктор технічних наук, професор Шевчук Степан Прокопович, Національний технічний університет України “КПІ” (м. Київ) Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри електромеханічного обладнання енергоємних виробництв.
Донецький державний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут комплексної механізації шахт Міністерства палива та енергетики України, відділ очисних комплексів, підземного транспорту та шахтного підйому. |
Захист відбудеться _13_ ___лютого____ 2002 р. о 14-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.06 при Національній гірничій академії України (49027, м. Дніпропетровськ-27, просп. Карла Маркса, 19, т. 47-24-11).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної гірничої академії України (49027, м. Дніпропетровськ-27, просп. Карла Маркса, 19, т. 47-24-11).
Автореферат розісланий ______9 січня 2002 р._______
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук О.В. Анциферов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність проблеми. Сучасний стан розвитку економіки України характеризується дефіцитом кольорових металів, які видобуваються традиційним способом. Водночас глибини Світового океану містять значні за обсягом поклади поліметалевих сульфідів, кобальто-марганцевих кірок та поліметалевих конкрецій (ПМК), що становить інтерес для нашої держави, насамперед в отриманні нікелю, кобальту, міді, цинку та свинцю. В умовах ринкових відносин проблеми заміщення дефіцитних ресурсів суші морськими ставляться на реальну економічну основу. Інститутом комплексних проблем морського природокористування і науково-технічного прогресу НАН України обгрунтовано економічну доцільність видобутку ПМК з глибин 3000 – 6000 м.
У Чорному морі виявлено промислові родовища нафти та газогідратів, а в Азовському – нафти та газу, видобуваються пісок, гравій та інші будівельні матеріали. Національною програмою досліджень та використання ресурсів Азово-Чорноморського басейну, інших районів Світового океану на період до 2000 р. освоєння цих родовищ відзначено у числі найважливіших завдань вітчизняної економіки.
У зв’язку з викладеним особливого значення набуває створення технологічного устаткування для гірничо-морських видобувних комплексів, основу яких складає система піднімання видобутих корисних копалин на поверхню. У документах Підготовчої комісії для ООН з питань морського дна та Міжнародного трибуналу з морського права наголошено, що найбільш перспективний з передумовами технічної реалізації на даному етапі – комплекс засобів на базі гідравлічної системи підйому, серед яких виділений ерліфтний варіант.
Транспортний трубопровід гідропідйому – це несуча конструкція для підводного обладнання, що практично забезпечує працездатність усього видобувного комплексу. Необхідність проектування відповідного устаткування поставила перед механікою низку проблем, пов’язаних з динамікою гнучких безперервно-дискретних пружних систем, які взаємодіють з рухомою рідиною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТРУБНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ГІДРОПІДЙОМУ КОРИСНИХ КОПАЛИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок