Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ВИБОРУ ВАРІАНТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІРМИ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ ЕКОНОМІКИ

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ВИБОРУ ВАРІАНТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІРМИ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ВИБОРУ ВАРІАНТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІРМИ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,68 KB
Завантажень:
16
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національна академія наук України
Міністерство освіти і науки України
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем
Кривда Олена Віталіївна
УДК 330.115:658(075)
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ВИБОРУ ВАРІАНТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІРМИ В УМОВАХ
ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ ЕКОНОМІКИ
08.03.02 - економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Київ-2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Круш Петро Васильович,
Національний технічний університет України “КПІ”, завідувач кафедри економіки та підприємництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ткаченко Іван Семенович,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри економіко-математичних методів;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Кочура Світлана Никифорівна,
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних
технологій та систем НАН України,
старший науковий співробітник
Провідна установа - Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України, м. Одеса
Захист відбудеться “28” квітня 2004 р. о 12 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.171.02 в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій і систем НАН України та МОН України за адресою: 03680, МСП, Київ-187, пр. Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України за адресою: 03680, МСП, Київ-187, пр. Академіка Глушкова, 40.
Автореферат розісланий “17” березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Ревін В.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкова економіка в Україні ще тільки формується. Розвиток ринкових відносин об’єктивно пов’язаний з процесами децентралізації системи національної економіки, з перенесенням центру уваги на мікрорівень, тобто на підприємства, які виробляють та реалізують товари та послуги. Недостатня увага до проведення активної мікроекономічної політики не дозволяє нормально реалізовувати потенціал економічних реформ. Досягнення відносної фінансової стабілізації і лібералізації економіки стримується уповільненням процесу перетворення на рівні підприємства, що знижує ефективність функціонування економіки в цілому.
Інформація, яку можна отримати по різним сукупностям підприємств, дозволяє дослідити зміни, які відбуваються в структурі підприємств за їх типами і розмірами, галузевій приналежності, формах власності, за результатами їх фінансово-господарської діяльності та інших ознаках.
Перехід України до ринкової економіки створив умови для появи підприємств різної форми власності. Однією з прогресивних форм підприємств є фірми, які перш за все зорієнтовані на приватний капітал та займаються організацією господарської діяльності з боку власника. Фірма є структурною одиницею мікроекономіки, яка досліджує систему економічних відносин в процесі виробництва, обігу й розподілу товарів, капіталів, робочої сили, інформації та інших факторів виробництва. Макроекономічні фактори дають можливість підприємцю урахувати загальні перспективи держави і галузі, а мікроекономічні дають можливість виявити закономірності руху грошової маси, цін, попиту та пропозиції на продукцію, що виробляється. На рівні фірми вивчаються способи формування і використання ресурсів для виробництва і реалізації продукції, а також організацію її діяльності, інвестиції і фінанси – все, що забезпечує отримання прибутку на основі сучасних методів управління.
На сучасному етапі розвитку економіки дослідники мало уваги приділяють питанням функціонування фірми в перехідний період економіки, коли функціонування здійснюється в умовах впливу різних видів ризиків. Інформаційну епоху відрізняють пріоритети знання і інформація, високий інтелект суспільних процесів, загострення і глобалізація конкуренції, стрімке упровадження наукомістких і ресурсозберігаючих технологій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ВИБОРУ ВАРІАНТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІРМИ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок