Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ МАШИНОБУДІВЕЛЬНОГО КОНЦЕРНУ

МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ МАШИНОБУДІВЕЛЬНОГО КОНЦЕРНУ

Назва:
МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ МАШИНОБУДІВЕЛЬНОГО КОНЦЕРНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,29 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ШАМ Наталя Петрівна
УДК 338.45:621
МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ МАШИНОБУДІВЕЛЬНОГО КОНЦЕРНУ
Спеціальність 08.06.01 – |
Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Маріуполь - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті економіко-правових досліджень НАН України (м. Донецьк)
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор
Василенко Валерій Миколайович,
Інститут економіко-правових досліджень Національної академії наук України (м. Донецьк), заступник директора
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
Хобта Валентина Михайлівна,
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки підприємства;
кандидат економічних наук, доцент
Омельченко Людмила Сергіївна,
Приазовський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Маріуполь), завідувач кафедри фінансів та банківської справи.
Провідна установа - | Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), кафедра економіки підприємства
Захист відбудеться 28 квітня 2005 року об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий 25 березня 2005 року
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Меліхов А.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. В сучасних умовах конкурентне становище підприємств не в останню чергу визначається раціональною організацією фінансів і мірою відповідності управлінських рішень фінансового характеру меті та завданням підприємств. Фінансова самостійність підприємств обумовила певні ресурсні обмеження, що підвищує значення економічного механізму обґрунтування доречності і першочерговості реалізації управлінських рішень та оцінки їх економічної ефективності. Оскільки науковою базою прийняття управлінських рішень у бізнесі є комплексний аналіз діяльності підприємства, то удосконалення інструментарію такого аналізу стосовно кількісної оцінки фінансового стану підприємств та планування раціонального використання обмежених фінансових ресурсів є важелем підвищення ефективності управління фінансами. Адекватність управлінських рішень умовам функціонування певного підприємства забезпечується за рахунок ведення і удосконалення форм та засобів управлінського обліку.
На сучасному етапі розвитку національної економіки різноманітність форм власності призвела до цілковитої зміни економічного механізму. Широкого загалу набули корпоративні структури. Управління з єдиного центру множиною виробничих структур, що мають статус юридичної особи, та відповідальність його за наслідки та ефективність діяльності окремих підрозділів і всієї корпорації в цілому призвели до необхідності розробки концепції фінансово – економічного аналізу діяльності корпоративних структур, яка б враховувала їх специфіку й могла бути покладена в основу методичного забезпечення. Особливу важливість при цьому має розробка моделей фінансового аналізу та планування, адаптованих до роботи з великою кількістю підприємств. Дослідження методів управління фінансами підприємств та специфіки корпоративного управління дозволяють розв’язати завдання щодо підвищення ефективності діяльності корпоративних структур машинобудівельних комплексів.
Дослідженню концептуальних питань фінансового менеджменту присвячено наукові праці Баканова М.І., Балабанова І.Т., Бланка І.А., Друрі К., Ковальова А.І., Омельченко Л.С., Савицької Г.В., Сайфуліна Р.С., Стоянової О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ МАШИНОБУДІВЕЛЬНОГО КОНЦЕРНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок