Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Казначейське обслуговування Державного бюджету України: реалії та шляхи вдосконалення

Казначейське обслуговування Державного бюджету України: реалії та шляхи вдосконалення

Назва:
Казначейське обслуговування Державного бюджету України: реалії та шляхи вдосконалення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,06 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Макуцький Роман Тарасович
УДК 336.14
Казначейське обслуговування Державного бюджету України:
реалії та шляхи вдосконалення
Спеціальність – 08.04.01– фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів Тернопільського державного економічного університеті Міністерство освіти України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України,
Юрій Сергій Ілліч,
Тернопільський державний економічний
університет, завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України,
Кудряшов Василь Павлович,
Науково-дослідний фінансовий інститут при
Міністерстві фінансів України, заступник директора
кандидат економічних наук, доцент
Стоян Віра Іванівна,
Тернопільський державний економічний
університет, доцент кафедри казначейської справи
Провідна установа: Львівський національний університет ім. І. Франка,
кафедра фінансів, грошового обігу і кредиту
Захист відбудеться 12 травня 2006р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.03 в Тернопільському державному економічному університеті за адресою: 46000, м. Тернопіль, вул. Львівська, а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного економічного університету за адресою: 46000, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Автореферат розісланий “ 08 ” квітня 2006 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.е.н., доцент |
М.П.Шаварина
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ступивши на шлях проведення політичної, економічної й адміністративної реформ, Україна здобула реальну можливість перебудови господарської системи держави на благо народу. Процес формування громадянського суспільства та ефективної, соціально справедливої економічної системи торкається як правового поля країни та її господарського механізму, так і фінансової системи держави. Дана дисертаційна робота присвячена дослідженню та аналізу функціонування Державного казначейства України (ДКУ) як важливого учасника реформування сфери державних фінансів.
Застосування казначейської форми обслуговування Державного бюджету України покладає велику відповідальність на органи ДКУ та зумовлює необхідність наукових пошуків у сфері бюджетного процесу. Вітчизняні науковці розробляють шляхи та методи найбільш ефективного обслуговування сфери державних фінансів із урахування вимог чинного нормативно-правового поля, механізмів регулювання діяльності органів державної влади і суб'єктів господарювання, сучасної фінансової та економічної ситуації. Наукові пошуки у цьому напрямку ведуться такими фахівцями, як О.І. Барановський, С.О. Булгакова, О.Д. Василик, О.С. Даневич, О.І. Кірєєв, О.П. Кириленко, В.П. Кудряшов, В.М. Опарін, П.Г. Петрашко, В.І. Стоян, Н.І. Сушко, О.О. Чечуліна, В.М. Федосов, С.І. Юрій та іншими. Першочерговим завданням щодо вдосконалення управління бюджетним процесом виступає така організація проходження грошових потоків до Державного бюджету й подальшого їх розподілу, яка б могла забезпечити прозорість бюджетного процесу, створення системи ефективного управління бюджетними коштами, здійснення контролю за їх цільовим використанням.
Власне з вищеназваним завданням і пов'язана актуальність теми даного дисертаційного дослідження, спрямованого на розробку методів підвищення ефективності казначейського обслуговування Державного бюджету. Відтак, у роботі проведено структурно-функціональний аналіз чинного механізму казначейського обслуговування Державного бюджету на рівні обласних управлінь УДК, здійснено аналіз запланованих нововведень, а також збудовано авторську інноваційну модель організації вищеназваного процесу.
Не можна оминути увагою і ту ситуацію, що склалась у загальнонауковому полі та детермінує сучасні концептуальні підходи до проведення наукових досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Казначейське обслуговування Державного бюджету України: реалії та шляхи вдосконалення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок