Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ТАХОМЕТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ

ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ТАХОМЕТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ТАХОМЕТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,38 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Севастьянов Володимир Миколайович
УДК 681.518.3:621.317.089
ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ТАХОМЕТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ
Спеціальність 05.11.16 – інформаційно-вимірювальні системи
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Поджаренко Володимир Олександрович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри метрології та промислової автоматики
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Володарський Євген Тимофійович,
Національний технічний університет України “КПІ”,
м. Київ, професор кафедри автоматизації експериментальних досліджень
доктор технічних наук, професор
Руженцев Ігор Вікторович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри метрології та вимірювальної техніки
 
Захист відбудеться “ 13 ” жовтня 2007 р. о 12 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.02 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК, к.210.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “30” серпня 2007 р.
Вчений секретар С.В. Павлов
спеціалізованої вченої ради
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Створення нових виробів і автоматизація виробництва потребують вдосконалення методів та засобів вимірювання, автоматизації вимірювальної техніки та її калібровки. Тахометричні перетворювачі (ТП) представляють собою один з найбільш масових видів вимірювальних засобів. В наш час неможливо назвати жодної з областей техніки та промисловості, де б не застосовувались ТП, як для дослідницьких цілей та виконання вимірювань, так і для забезпечення автоматичного регулювання і управління технологічними процесами, які здебільшого працюють в динамічних режимах та режимах реального часу. Точність, надійність та стабільність властивостей ТП у значній мірі визначають рівень розвитку сучасної науки і техніки. В сучасній літературі майже повністю відсутній розгляд питань, пов’язаних з роботою ТП в динамічних режимах. З розширенням номенклатури ТП, підвищенням точності, якості необхідно суттєво підвищувати вимоги до калібрувальної апаратури, що призвело до необхідності розробки засобів, які базуються на досягненнях сучасної електроніки та автоматики та забезпечують високу точність, а також високу продуктивність калібровки. Автоматизація калібровки не тільки забезпечує підвищення виробництва, продуктивності та точності вимірювань. Все це обумовлює високу економічну ефективність впровадження автоматичних повірочних засобів.
Наукова задача полягає в обґрунтуванні та розробці інформаційно-вимірювальної системи (ІВС) контролю параметрів ТП, що здатна забезпечити підвищений рівень достовірності за рахунок використання динамічного режиму роботи, є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основний зміст роботи складають результати наукових розробок та експериментальних досліджень, які проводилися протягом 2001-2007 років на кафедрі метрології та промислової автоматики Вінницького національного технічного університету (ВНТУ); в період з 2005 по 2007 роки робота проводилася відповідно до науково-дослідної планової держбюджетної роботи № 42-Д-277 „Розробка теоретичних основ побудови систем діагностування електромоторів в енергозберігаючих технологіях”, номер державної реєстрації 0105U002432; тематичними планами проведення НДДКР у ВНТУ на госпдоговірних засадах з Ямпільським приладобудівним заводом (№ Р-061 від 10 січня 2005 р. – "ІВС автоматичного контролю параметрів роторних систем").
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення достовірності контролю параметрів тахометричних перетворювачів в динамічному режимі їх роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ТАХОМЕТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок