Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ (20-80 рр. ХХ ст.)

ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ (20-80 рр. ХХ ст.)

Назва:
ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ (20-80 рр. ХХ ст.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,25 KB
Завантажень:
356
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Харківський національний педагогічний університет
імені Г.С. Сковороди
КРАВЧУК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
УДК 371.037(09) (002.5)
ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ
УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
УКРАЇНИ (20-80 рр. ХХ ст.)
13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С.Сковороди, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор
Попова Людмила Данилівна, Харківський
національний педагогічний університет
ім. Г.С.Сковороди, професор кафедри історії
педагогіки та порівняльної педагогіки.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор,
академік АПН України
Євтух Микола Борисович,
АПН України, академік-секретар відділення
педагогіки і психології вищої школи;
кандидат педагогічних наук, доцент
Приходько Ганна Іванівна,
Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, доцент кафедри
фізичного виховання.
Провідна установа: Луганський національний педагогічний
університет імені Тараса Шевченка, кафедра
педагогіки, Міністерство освіти і науки
України, м. Луганськ.
Захист відбудеться “26” січня 2005 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.053.04. Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди за адресою:
61078, м. Харків, вул. Артема, 29, ауд. № 216
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди за адресою: 61168, Харків, вул. Блюхера, 2, ауд. № 215-В
Автореферат розісланий “ 17 ”_ грудня 2004 р.
 
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Золотухіна С.Т.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження і ступінь наукової розробки проблеми. Одним із пріоритетних завдань, визначених Національною доктриною розвитку освіти України в ХХІ столітті та Цільовою комплексною програмою “Фізичне виховання– здоров’я нації” є виховання гармонійно розвиненої, морально й фізично здорової особистості, яка відповідально ставиться до власного здоров’я і здоров’я інших як до найвищої індивідуальної і суспільної державної цінності.
На сучасному етапі відродження національно-культурного життя України, в умовах складної екологічної ситуації викликає все більшу занепокоєність стан здоров’я і фізичної підготовленості молоді. У зв’язку з цим педагоги-науковці, викладачі-методисти та фахівці з фізичної культури ведуть інтенсивні пошуки нового змісту, форм і методів підвищення якості підготовки вчительських кадрів з фізичного виховання, діяльність яких плідно впливає на забезпечення й розвиток фізичного, психічного і духовного здоров’я підростаючого покоління.
Творчому пошуку шляхів покращення підготовки вчительських кадрів з фізвиховання та вирішенню ряду проблем, що гостро постають перед сучасними вищими педагогічними закладами, сприятиме вивчення, переосмислення та конструктивне використання історико-педагогічних надбань минулого. Цінний досвід з цих питань накопичено короткотерміновими й Всеукраїнськими курсами фізкультури, курсами та відділами фізкультури при інститутах народної освіти, Харківським педагогічним інститутом фізкультури й факультетами фізичного виховання вищих педагогічних закладів України в 20-80 рр. ХХ ст., коли відбувався процес поступового становлення та розвитку теоретичних ідей і практичної педагогічної підготовки вчительських кадрів з фізвиховання різної професійної спрямованості.
Педагогічна підготовка розглядається в дослідженні як певна педагогічна система, що характеризується взаємозв’язком і взаємодією структурних компонентів, сукупність яких забезпечує формування особистості майбутнього вчителя фізвиховання відповідно до поставленої мети.
Огляд історико-педагогічної та сучасної літератури свідчить, що окремим аспектам підготовки вчительських кадрів з фізичного виховання в Україні у 20-30-ті рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ (20-80 рр. ХХ ст.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок