Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОкращЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ ШЛЯХОМ РОЗДІЛеНОЇ ПОДАЧІ СВІЖОГО ЗАРЯДУ

ПОкращЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ ШЛЯХОМ РОЗДІЛеНОЇ ПОДАЧІ СВІЖОГО ЗАРЯДУ

Назва:
ПОкращЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ ШЛЯХОМ РОЗДІЛеНОЇ ПОДАЧІ СВІЖОГО ЗАРЯДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,82 KB
Завантажень:
263
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Крамар Сергій Миколайович
УДК 621.434.13
ПОкращЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ
І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ
БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ ШЛЯХОМ
РОЗДІЛеНОЇ ПОДАЧІ СВІЖОГО ЗАРЯДУ
Спеціальність 05.05.03 — теплові двигуни
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Автомобілі і двигуни" автомобільно-дорожнього інституту Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Міщенко Микола Іванович,
автомобільно-дорожній інститут Донецького
національного технічного університету
Міністерства освіти і науки України,
зав. кафедрою "Автомобілі і двигуни".
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Головчук Андрій Федорович
Уманський державний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України,
зав. кафедрою “Енергетичні засоби,
технологічні процеси та обладнання";
кандидат технічних наук, доцент
Говорун Анатолій Григорович
Національний транспортний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри “Двигуни і теплотехніка”.
Провідна організація: Харківський національний автомобільно-дорожній університет Міністерства освіти і науки України, кафедра “Двигуни внутрішнього згоряння”.
Захист відбудеться 25 червня 2004 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 26.059.03 у Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий 24 травня 2004 р.
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради |
Посвятенко Е. К.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З усіх відомих напрямків покращення паливної економічності і зниження токсичності двотактних бензинових двигунів виділяється організація розділеної подачі свіжого заряду, при якій продувка циліндра здійснюється бідною сумішшю або чистим повітрям, а після закриття випускних вікон у циліндр подається багата суміш. Дотепер питання про застосування роздільної подачі свіжого заряду в двотактному бензиновому двигуні практично не вивчене і вимагає проведення дослідницьких робіт з виявлення особливостей протікання робочого процесу і одержання науково обґрунтованих даних про можливий ефект поліпшення показників паливної економічності і токсичності відпрацьованих газів (ВГ) двигуна. Тому задача застосування розділеної подачі свіжого заряду в двотактних двигунах є не тільки досить новою, але й актуальною. Її рішення ускладнюється дуже обмеженою інформацією в науково-технічній літературі про аналогічні роботи. В Україні і країнах СНД ці питання не досліджувалися.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконувалася відповідно до держбюджетних тем Г2-2000 “Улучшение показателей двухтактного бесшатунного бензинового двигателя на основе оптимизации его основных параметров” (№ держ. реєстрації 0100U001097) і Д26-03 “Створити високоекономічний і малотоксичний бензиновий двигун нетрадиційної конструкції”, у яких автор брав участь як стажер-дослідник і виконавець відповідно, а також планами НДР кафедри “Автомобілі і двигуни” АДІ ДонНТУ по удосконалюванню робочого процесу і створенню двотактних бензинових ДВЗ нетрадиційної конструкції з високими економічними й екологічними показниками (1999 – 2004 рр.).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення паливної економічності і зниження токсичності відпрацьованих газів двотактних бензинових двигунів шляхом розділеної подачі свіжого заряду.
Об'єкт дослідження – паливна економічність і токсичність двотактних бензинових двигунів з розділеною подачею свіжого заряду (ДРПЗ).
Предмет дослідження – вплив розділеної подачі свіжого заряду на паливну економічність і токсичність відпрацьованих газів двотактних бензинових двигунів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПОкращЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕКОНОМІЧНОСТІ І ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДВОТАКТНИХ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ ШЛЯХОМ РОЗДІЛеНОЇ ПОДАЧІ СВІЖОГО ЗАРЯДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок