Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛИТІ ВИСОКОМІЦНІ БЕТОНИ З ДОБАВКОЮ ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНОГО МОДИФІКАТОРУ НА ОСНОВІ СУПЕРПЛАСТИФІКАТОРУ ТА МЕТАКАОЛІНУ

ЛИТІ ВИСОКОМІЦНІ БЕТОНИ З ДОБАВКОЮ ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНОГО МОДИФІКАТОРУ НА ОСНОВІ СУПЕРПЛАСТИФІКАТОРУ ТА МЕТАКАОЛІНУ

Назва:
ЛИТІ ВИСОКОМІЦНІ БЕТОНИ З ДОБАВКОЮ ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНОГО МОДИФІКАТОРУ НА ОСНОВІ СУПЕРПЛАСТИФІКАТОРУ ТА МЕТАКАОЛІНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,07 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ЛУШНІКОВА Наталія Валеріївна
УДК 691.327:666.952
ЛИТІ ВИСОКОМІЦНІ БЕТОНИ
З ДОБАВКОЮ ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНОГО МОДИФІКАТОРУ
НА ОСНОВІ СУПЕРПЛАСТИФІКАТОРУ ТА МЕТАКАОЛІНУ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
ДВОРКІН Леонід Йосипович,
Національний університет водного господарства та
природокористування, завідувач кафедри технології будівельних
виробів та матеріалознавства
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, доцент
КОВАЛЬ Сергій Володимирович, Одеська державна академія
будівництва та архітектури, професор кафедри процесів і апаратів в технології будівельних матеріалів
– кандидат технічних наук
КУШНЕРУК Володимир Іванович,
ВАТ “Одеський домобудівельний комбінат”, голова наглядової ради
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”,
інститут будівництва та інженерії довкілля, кафедра будівельного
виробництва, Міністерства освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться “28” березня 2006 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 при Одеській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона 4.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона 4.
Автореферат розісланий “27“ лютого 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент С.С. Макарова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Протягом останнього десятиріччя в України та світі спостерігається тенденція зростання випуску монолітного бетону та залізобетону з підвищеними показниками міцності. В умовах виготовлення густоармованих конструкцій складної конфігурації застосування високорухливих та литих сумішей є найбільш економічним та гнучким. Отримання литих бетонних сумішей високої однорідності, життєздатності та високоміцних бетонів на їхній основі неможливе без використання поліфункціональних модифікаторів (ПФМ), найефективнішими з яких є комплекси на основі суперпластифікаторів (СП) та високодисперсних добавок типу мікрокремнезему. Однак завадою широкому використанню таких комплексів в Україні є відсутність постачальників мікрокремнезему з якістю, яка б забезпечувала стабільність та суттєве підвищення характеристик бетону.
Конкурентноздатною мінеральною добавкою для створення високоефективних ПФМ може бути метакаолін (МТК) у вигляді спеціально приготованого дисперсного продукту випалу збагачених каолінових глин. Аналіз матеріалів міжнародних симпозіумів показує широкі можливості використання ПФМ на основі МТК для регулювання структури та властивостей бетону. Велика кількість родовищ каолінових глин на території України є потенційною сировинною базою для виготовлення МТК, що створює широкі перспективи для його використання у технології бетону.
Незважаючи на наявність за кордоном широких досліджень впливу метакаоліну на властивості в’яжучих та бетонів різного призначення, актуальною є проблема адаптації ПФМ на основі метакаоліну та суперпластифікаторів до умов вітчизняної промисловості будівельних матеріалів. Особливо це важливо при одержанні високоміцних бетонів з литих бетонних сумішей (у тому числі для монолітно-каркасних споруд) у зв'язку з особливостями реології, кінетики гідратації та структуроутворення комплексно модифікованих цементних систем, впливом характеристик метакаоліну, виду суперпластифікатору, використовуваних вітчизняних цементів, заповнювачів тощо.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, викладені в даній роботі, виконані у відповідності до держбюджетних науково-дослідних тем Міністерства освіти і науки України № І-11 “Нові ефективні будівельні матеріали з відходів промисловості та сировинних матеріалів Західноукраїнського регіону” (№ д/р 0102U006754) та № І-29 “Розробити нові ресурсозберігаючі модифікатори для мінеральних в’яжучих, розчинів і бетонів на основі місцевих сировинних матеріалів” (№ д/р 0105U001487).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЛИТІ ВИСОКОМІЦНІ БЕТОНИ З ДОБАВКОЮ ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНОГО МОДИФІКАТОРУ НА ОСНОВІ СУПЕРПЛАСТИФІКАТОРУ ТА МЕТАКАОЛІНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок