Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обгрунтування доцільності реконструкції житлових будинків на доінвестиційній стадії управління проектами

Обгрунтування доцільності реконструкції житлових будинків на доінвестиційній стадії управління проектами

Назва:
Обгрунтування доцільності реконструкції житлових будинків на доінвестиційній стадії управління проектами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,29 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
придніпровська державна академія
будівництва та архітектури
ДАНИЛОВА тетяна валентинівна
УДК 69.059.7
 
Обгрунтування доцільності реконструкції житлових будинків на доінвестиційній стадії управління проектами
05.13.22 - управління проектами та розвиток виробництва
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Кірнос Володимир Михайлович,
кафедра планування та організації
будівництва ПДАБтаА, професор.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Драгун Леонід Миколайович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідуючий кафедрою економіки будівництва;
кандидат технічних наук, доцент Уваров Євген Павлович, Донбаський державний науково-дослідний та проектно-технологічний інститут будівельного виробництва, директор.
Провідна установа:
Київський національний уні-верситет будівництва і архітектури, кафедра організації та управління будівництва, Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 18 ” жовтня 2001 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий “ 14 ” вересня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реконструкція будинків є достатньо складною інженерною і соціально-економічною задачею, що потребує використання досягнень різноманітних галузей знань у матеріалознавстві, будівельній механіці, теплотехніці, технології та організації, економіці будівництва. В наступний час значна частина житлових будинків не відповідає сучасним економічним, експлуатаційним і естетичним вимогам. Вагому частину житлового фонду сучасних міст та населених пунктів України складають будинки із значним фізичним та моральним зношенням.
Житловий фонд України складає величезну матеріальну цінність (біля 20% вартості основних фондів країни). Щорічний обсяг капітального ремонту житлового фонду державної, загальнодержавної, комунальної і колективної форм власності здійснюється на рівні 1,3 %, а необхідно як мінімум 4 %.
З огляду на важливість проблеми реконструкції житлового фонду України за вказівкою Президента і дорученням Кабінету Міністрів України, Держбуд разом із головними науково-проектними та виробничими організаціями, Академією архітектури розробив Програму реконструкції і модернізації цих будинків на період 1999-2015 роки, що затверджена Постановою КМУ №820 від 14.05.99 р. Це надає можливість для відновлення 23% існуючого міського житлового фонду, що складається з 4-5 поверхових будинків, які зводилися індустріальним методом у 50-70-х рр. по типових проектах. Реконструкція цих споруд дозволить вирішити ряд соціальних і економічних проблем, найважливіша з яких, - збільшення загальної житлової площі на 18-22 млн. м2.
Таким чином, житлові будинки необхідно пристосовувати до сучасних вимог. Проведенням незначних "косметичних" ремонтів проблема не вирішується, для цього потрібний системний підхід. Правильний вибір стратегії, видів та засобів реконструкції можливий при комплексному (системному) підході до оцінки проектних рішень реконструкції житлової забудови. Проблемі управління будівельними проектами реконструкції житлових будинків присвячені роботи Апишкова Г.І., Афанасьєва В.А., Балицького В.С., Білоконя А.І., Болотських Н.С., Большакова В.О., Булгакова С.М., Бушуєва С.Д., Володіна В.П., Гончаренка Д.Ф., Гусакова О.О., Давидова В.А., Дамаскіна Б.С., Жвана В.Д., Залуніна В.Ф., Кірноса В.М., Котляра М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Обгрунтування доцільності реконструкції житлових будинків на доінвестиційній стадії управління проектами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок