Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОГОВІРНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ І ПРАВА В БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ (на матеріалах підприємств Житомирської області)

ДОГОВІРНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ І ПРАВА В БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ (на матеріалах підприємств Житомирської області)

Назва:
ДОГОВІРНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ І ПРАВА В БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ (на матеріалах підприємств Житомирської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,60 KB
Завантажень:
236
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПЕТРУК ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ
УДК: 657.22
ДОГОВІРНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ І ПРАВА
В БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ
(на матеріалах підприємств Житомирської області)
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Житомирського інженерно-технологічного інституту Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Бутинець Франц Францович,
Житомирський інженерно-технологічний інститут, завідувач кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор, академік Української академії аграрних наук
Дем’яненко Микола Якович,
Інститут аграрної економіки УААН, заступник директора, завідувач відділом фінансів, обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Лазаришина Інна Дмитрівна,
Рівненський державний технічний університет, завідувач кафедри обліку і аудиту
Провідна установа | Національний аграрний університет, кафедра обліку і аудиту, Кабінет Міністрів України, м. Київ
Захист дисертації відбудеться 19 січня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, аудиторія 214.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1.
Автореферат розісланий 19 грудня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук,
професор А.М. Поддєрьогін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку Україна здійснює перехід до ринкової економічної системи. Відбувається активний розвиток недержавних форм власності та різних організаційних форм бізнесу. Тривають процеси приватизації, формування товарних і фінансових ринків. Бухгалтерський облік також поступово адаптується до реалій господарювання, чому сприяє його гармонізація з міжнародними стандартами. Але міжнародні стандарти – це лише орієнтир розвитку обліку, який не враховує національні економічні, юридичні й соціальні особливості.
Успішне реформування народного господарства потребує налагодження управлінського процесу на макро- і мікрорівнях. Створюючи управлінську інформаційну базу на рівні окремих суб’єктів господарювання, бухгалтерський облік повинен давати обгрунтовані відповіді на питання економіко-правового характеру. Без розкриття інформації про договірні зобов’язання і права бухгалтерський облік не буде повним і таким, що відповідає інформаційним потребам зацікавлених сторін, серед яких власники, акционери, кредитори, управлінці, контрагенти.
Проблеми обліку, пов’язані з договірними зобов’язаннями та правами, постійно залишалися в центрі уваги економістів ще з часів Луки Пачолі. Серед видатних вчених, що здійснили вагомий внесок у розвиток цієї тематики на різних історичних етапах, слід назвати представників юридичного напрямку в бухгалтерському обліку італійців Л. Флорі, Д. Манчіні, Ф. Ескобара, Ф. Марчі, Д. Чербоні, Д.Л. Кріппу, Ф. Бесту; французьких вчених – А. Гільбо, Е. Леоте, Г. Фора, Р. Саватьє; німецьких вчених – В. Швайкера, І.Ф. Шера, Г. Сімона, П. Герстнера, Е. Шмаленбаха; російських та радянських вчених – Л.І. Гомберга, Є.Є. Сіверса, О.М. Галагана, Г.Л. Бикову, В.Г. Макарова, В.Ф. Палія, Я.В. Соколова, В.Д. Новодворського.
Значний внесок у розвиток теорії бухгалтерського обліку, зокрема дослідження питань зобов’язань та прав, зробили українські вчені: О.С. Бородкін, Ф.Ф. Бутинець, А.М. Герасимович, Г.Г. Кірейцев, М.В. Кужельний, В.Г. Лінник, П.П. Німчинов, В.В. Сопко, Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДОГОВІРНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ І ПРАВА В БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ (на матеріалах підприємств Житомирської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок