Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Особливості роботи залізничної колії на перехідних ділянках примикання до мостів

Особливості роботи залізничної колії на перехідних ділянках примикання до мостів

Назва:
Особливості роботи залізничної колії на перехідних ділянках примикання до мостів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,15 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Київський університет економіки і технологій транспорту
Талавіра Геннадій Миколайович
УДК 625.031; 625.032.4
Особливості роботи залізничної колії на перехідних ділянках
примикання до мостів
05.22.06 – залізнична колія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському університеті економіки технологій транспорту Міністерства транспорту та зв`язку України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Даніленко Едуард Іванович,
Київський університет економіки і технологій транспорту, кафедра “Реконструкції та експлуатації залізниць і споруд”
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Косарчук Валерій Володимирович
Київський університет економіки і технологій транспорту, кафедра “Теоретичної та прикладної механіки”

кандидат технічних наук, доцент
Шраменко Володимир Павлович
Українська Державна академія залізничного
транспорту, завідуючий кафедрою “Колія та колійне господарство”
Провідна установа - Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна, м. Дніпропетровськ.

Захист відбудеться “28” вересня 2007р. о _1400 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.820.01 в Київському університеті економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича,19
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського університету економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича,19
Автореферат розісланий “17” липня 2007р.
 
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент М.І.Карпов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ Однією з актуальних задач залізничного транспорту є підвищення експлуатаційної надійності колії та безпеки руху в умовах організації руху поїздів з встановленими та підвищеними швидкостями.
Сучасні умови експлуатації залізниць України потребують підвищення експлуатаційної надійності залізничної колії, підвищення її стабільності на всій довжині залізниць, в тому числі і на ділянках переходу до мостів. Ділянки залізниць перед мостами та залізничними шляхопроводами є несприятливими зонами для взаємодії рухомого складу і колії, так як на цих ділянках в процесі експлуатації утворюються динамічні геометричні нерівності, які є наслідком різкої зміни конструкції та пружності колії.
На ділянках колії з геометричними нерівностями посилюється вплив рухомого складу на колію, що приводить до підвищених розладів конструкції верхньої будови колії, та викликає в низці випадків необхідність обмеження швидкостей руху, та знижує пропускну спроможність залізничної лінії, а також потребує додаткових витрат на виправлення колії.
На залізницях України в даний час експлуатується більш 80000 штучних споруд, серед яких 7732 моста, у тому числі 24 позакласних і 288 великих. В основному більшість з них було побудовано 50 років тому. У даний період більш 10% від загальної кількості мостів це дефектні і слабкі, котрі з труднощами переробляють нормативне залізничне навантаження класу С14.
Створення експлуатаційних нерівностей в зонах перед мостами та залізничними шляхопроводами несприятливо впливає на експлуатаційну надійність і безпеку перевізного процесу в цілому на залізниці.
Актуальність теми. Поїзне навантаження, що впливає на колію на мостах, відноситься до категорії яскраво виражених динамічних навантажень, унаслідок чого вірогідність розрахунків колії на мостах багато в чому визначається тим, наскільки повно і правильно враховані в них динамічні явища. Динамічні процеси, що супроводжують рух поїзда на підходах до мосту, у місцях переходу конструкції земляного полотна та верхньої будови звичайної колії з однією жорсткістю у жорсткість іншу (міст) висувають ряд специфічних вимог до залізничної колії на мостах. Вказані динамічні процеси впливають на конструкцію земляних споруд підходів і конструкцію самих прогонових споруд.
Характерною рисою безбаластної колії на штучній споруді є відсутність залишкових деформацій колії, в той час як осідання колії на підходах можуть досягати значних величин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Особливості роботи залізничної колії на перехідних ділянках примикання до мостів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок