Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОРЕКЦІЯ ПАРАМЕТРІВ БІОТЕХНОЛОГІЇ ВЕРМИКУЛЬТИВУВАННЯ ТА РЕГЛАМЕНТАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ БІОМАСИ ЧЕРВ’ЯКІВ І САПОНІТУ У ВИРОБНИЦТВІ М’ЯСА КУРЧАТ-БРОЙЛЕРІВ

КОРЕКЦІЯ ПАРАМЕТРІВ БІОТЕХНОЛОГІЇ ВЕРМИКУЛЬТИВУВАННЯ ТА РЕГЛАМЕНТАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ БІОМАСИ ЧЕРВ’ЯКІВ І САПОНІТУ У ВИРОБНИЦТВІ М’ЯСА КУРЧАТ-БРОЙЛЕРІВ

Назва:
КОРЕКЦІЯ ПАРАМЕТРІВ БІОТЕХНОЛОГІЇ ВЕРМИКУЛЬТИВУВАННЯ ТА РЕГЛАМЕНТАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ БІОМАСИ ЧЕРВ’ЯКІВ І САПОНІТУ У ВИРОБНИЦТВІ М’ЯСА КУРЧАТ-БРОЙЛЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,76 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 636.5.033.053/.087.74:[595.142:553.637:57.086.83
МЕРЗЛОВ СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
КОРЕКЦІЯ ПАРАМЕТРІВ БІОТЕХНОЛОГІЇ ВЕРМИКУЛЬТИВУВАННЯ ТА РЕГЛАМЕНТАЦІЯ
ВИКОРИСТАННЯ БІОМАСИ ЧЕРВ’ЯКІВ І САПОНІТУ
У ВИРОБНИЦТВІ М’ЯСА КУРЧАТ-БРОЙЛЕРІВ
03.00.20 – біотехнологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Біла Церква – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в НДІ екології і біотехнології у тваринництві Білоцерківського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор біологічних наук, професор, академік УААН,
Заслужений діяч науки і техніки України
Герасименко Віктор Григорович, Білоцерківський
державний аграрний університет, директор НДІ
екології і біотехнології у тваринництві, проректор з
навчально-виховної роботи
Офіційні опоненти: доктор біологічних наук, професор,
академік УААН Сахацький Микола Іванович,
Інститут птахівництва УААН, головний науковий
співробітник лабораторії репродукції птиці
доктор сільськогосподарських наук, професор
Розпутній Олександр Іванович, Білоцерківський
державний аграрний університет, завідувач кафедри
безпеки життєдіяльності
Провідна установа – Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок, лабораторія фармакології і токсикології Міністерства аграрної політики України, м. Львів
Захист відбудеться “15” квітня 2004 року о 14?° год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.821.01 у Білоцерківському державному аграрному університеті за адресою: 09117, Україна, Київська обл., м. Біла Церква, пл. Соборна 8/1, ауд. № 14.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Білоцерківського держав-ного аграрного університету, м. Біла Церква, пл. Соборна 8/1.
Автореферат розісланий “ 12 ” березня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Малина В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питання використання нових альтернативних біотехнологій з метою одержання конкурентоспроможної продукції, а також захисту довкілля від забруднення відходами внаслідок антропогенної діяльності є актуальними у глобальному масштабі (Карім Ф., 1991).
Біотехнологія вермикультивування є однією з ланок функціонування біо-
конверсійного комплексу безвідходного виробництва в аграрному секторі економіки, яка дозволяє зменшити напругу забезпечення птахівництва кормами тваринного походження (Дубінська А.П. та ін., 1994).
Вермикультивування передбачає вирощування гібрида червоних каліфорнійських черв’яків на відходах сільськогосподарського виробництва і переробної промисловості та використання черв’ячної біомаси в годівлі сільськогосподарських тварин і птиці. Крім того, продукт життєдіяльності олігохет – біогумус – є високоефективним біологічно активним добривом, яке доцільно використовувати для підвищення родючості грунтів (Городній М.М. та ін., 1990; Мельник І.А., 1997).
Білки черв’ячної біомаси належать до повноцінних. До їхнього складу входять всі незамінні амінокислоти, що є передумовою використання черв’ячної біомаси для оптимізації раціонів за показниками протеїнового живлення (Холодова Ю.Д., 1991).
Біотехнологія вермикультивування залежить від багатьох факторів, у тому числі від якості субстрату, на якому будуть вирощуватись олігохети. Як відомо, від наявності та співвідношення мікроелементів у живильному середовищі залежить ступінь трансформації органічних відходів у біогумус (Городній М.М. та ін., 1990). На сьогодні відсутні відомості щодо оптимізації мінерального складу живильного середовища, що є однією з перешкод у вирішенні питання максимального прояву генетичного потенціалу каліфорнійських черв’яків щодо збільшення їхньої продуктивності. Широкого розповсюдження набуває використання як мінеральної добавки в годівлі сільськогосподарських тварин і птиці вітчизняний мінерал сапоніт Ташківського родовища (Кулик М.Ф. та ін., 1995; Карунський О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КОРЕКЦІЯ ПАРАМЕТРІВ БІОТЕХНОЛОГІЇ ВЕРМИКУЛЬТИВУВАННЯ ТА РЕГЛАМЕНТАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ БІОМАСИ ЧЕРВ’ЯКІВ І САПОНІТУ У ВИРОБНИЦТВІ М’ЯСА КУРЧАТ-БРОЙЛЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок