Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗОВНІШНЬОПОЛІТИЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛІТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ.

ЗОВНІШНЬОПОЛІТИЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛІТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ.

Назва:
ЗОВНІШНЬОПОЛІТИЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛІТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,00 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство освіти і науки України
Львівський національний університет імені Івана Франка
ТИМКІВ ЯРОПОЛК ІГОРОВИЧ
УДК 327:351.86] (438)
ЗОВНІШНЬОПОЛІТИЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛІТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ.
23.00.04 – політичні проблеми міжнародних систем
та глобального розвитку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Мальський Маркіян Зіновійович
завідувач кафедри міжнародних відносин і
дипломатичної служби
Львівський національний університет імені Івана Франка
Офіційні опоненти: доктор політичних наук, професор
Федуняк Сергій Георгійович
кафедра міжнародних відносин,
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
кандидат політичних наук, доцент
Феденко Олександр Володимирович
начальник кафедри інформаційно-психологічних операцій,
Львівський ордена Червоної Зірки інститут сухопутних
військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Національного університету “Львівська політехніка”
Провідна установа: Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться 17 квітня 2007 р. о 15.30 год. На засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.051.11 у Львівському національному університеті імені Івана Франка за адресою: 79000, м. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 312.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою 79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розіслано 15 березня 2007 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради К 35.051.11 Присяжнюк Ю. І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В останні десятиріччя, під впливом глобалізаційних процесів, з’явилися виклики і загрози нового типу, які змусили європейські держави приділяти значні зусилля спрямовані на зміцнення власної безпеки. Саме тому пожвавилася дискусія між неореалістами і неолібералістами щодо сутності і змісту національної та міжнародної безпеки. Дедалі більш популярними стають ідеї дослідників, які виводять зміст безпеки з переважно військової площини на новий рівень, де пріоритетними визначаються її так звані м’які невійськові аспекти. Водночас темпи розвитку міжнародних подій вимагають постійного перегляду, доповнення та конкретизації теоретичних і прикладних розробок у сфері міжнародних відносин.
Оскільки Республіка Польща (РП) вже пройшла шлях вступу в такі міжнародні та європейські структури, як Організація північноатлантичного договору (НАТО) та Європейський Союз (ЄС), а Україна розвиває політику інтеграції в цьому ж напрямі, постала необхідність перегляду теоретичних і практичних засад формування політики безпеки держави за умов глобалізації і в контексті творення нового середовища безпеки.
Дослідження теоретичних і практичних аспектів формування політики безпеки РП важливе з огляду на те, що ключовим питанням для європейської спільноти, і відповідно для Польщі, стала проблема забезпечення безпеки в усіх сферах людського життя. Окремі питання, зокрема щодо інститутів, гравців, факторів європейської та міжнародної безпеки уже знайшли належне наукове висвітлення. Однак існує проблема оптимізації формування політики національної безпеки посткомуністичної держави, визначення її місця і перспектив у розвитку системи безпеки ЄС з урахуванням сучасних реалій, особливо впливу на безпеку в Європі “м’яких” невійськових факторів. Концептуального аналізу такої важливої проблеми дотепер не здійснено, що й зумовило актуальність теми цього наукового дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана на кафедрі міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках наукової теми: “Європейський вибір зовнішньої політики України: проблеми теорії і методології”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЗОВНІШНЬОПОЛІТИЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛІТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок