Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНИЙ КРИТЕРІЙ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НА ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕЇЗДАХ

ЕКОНОМІЧНИЙ КРИТЕРІЙ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НА ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕЇЗДАХ

Назва:
ЕКОНОМІЧНИЙ КРИТЕРІЙ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НА ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕЇЗДАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,15 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Тройнікова Олена Миколаївна
УДК: 656.256.3:625.162.4.003.13
ЕКОНОМІЧНИЙ КРИТЕРІЙ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НА ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕЇЗДАХ
Спеціальність 08.07.04 – економіка транспорту і зв'язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту і зв`язку України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Колесников Олександр Володимирович – Українська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри фінанси.
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, доцент Пасічник Володимир Іларіонович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В.А. Лазаряна, професор кафедри економіки та менеджменту;
- кандидат економічних наук, доцент Гудкова Вікторія Петрівна, Київський університет економіки і технологій транспорту, доцент кафедри економіки підприємств транспорту.
Провідна установа – Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, відділ ринку транспортних послуг, м. Одеса.
Захист відбудеться „19” травня 2006 р. о 13-00 години на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.820.05 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. 3.501.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050 м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. 2.209.
Автореферат розісланий „17” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чорнобровка І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Однією з умов росту економіки України є підвищення ефективності функціонування транспортної системи, у якій важливе місце займає залізничний транспорт. На теперішній час перед залізничним транспортом ставляться нові завдання щодо підвищення якості транспортних послуг, які повинні відповідати світовим стандартам, та бути конкурентноздатними на внутрішньому транспортному ринку.
У цьому зв'язку загострюється проблема обслуговування в місцях перетинання транспортних потоків яка являється складовою транспортного комплексу. Про масштаб цієї проблеми, свідчить той факт, що на сьогоднішній день аварійність на залізничних переїздах майже на два порядки вище, ніж на інших елементах верхньої будови колії магістральних залізниць України.
Уже довгий час, не дивлячись на високі темпи розвитку техніки й технології, проблему транспортного обслуговування на залізничних переїздах технічним шляхом вирішити не вдається. Проте при зростанні транспортних потоків, залізничні переїзди все більш перетворюються у своєрідні “діри” в економіці країни, через які без усякої користі щорічно втрачаються сотні мільйонів гривень, наносячи, при цьому, великий моральний і екологічний збиток суспільству.
У той же час, дослідження умов, які при мінімальних витратах мають високий економічний результат, і забезпечують інвестиції в заходи щодо поліпшення транспортного обслуговування на переїздах, здатні докорінно вплинути на рішення цієї гострої проблеми, яка не розв'язується технічними методами.
Значний вклад у розробку питань підвищення ефективності технічних засобів на залізничних переїздах з технічного боку зроблено вітчизняними вченими: Бойніком А.Б., Варбанцем М.Г., Скрипіним І.З.
Широко коло питань, пов`язаних з економічною ефективністю транспортного процесу, знайшло своє відображення у працях вітчизняних і зарубіжних економістів Абрамова А.П., Бєлова І.В., Волкова Б.А, Галабурди В.Г., Гибшмана А.Б., Іванової Б.А., Івлева І.В., Ковальова Д.І., Лившица В.Н., Пасічника В.І., Трихункова М.Ф., та ін.
При всій важливості й користі виконаної ними роботи, як свідчить статистика аварійності на переїздах, розглянута проблема не втратила актуальності й у цей час.
Таким чином, економічний підхід до проблеми підвищення транспортного обслуговування на переїздах дозволяє кваліфікувати тему дисертаційного дослідження, як актуальну.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНИЙ КРИТЕРІЙ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НА ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕЇЗДАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок