Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ЗА АДМІНІСТРАТИВНІ ПРОСТУПКИ ТА ПОРЯДОК ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ЗА АДМІНІСТРАТИВНІ ПРОСТУПКИ ТА ПОРЯДОК ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

Назва:
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ЗА АДМІНІСТРАТИВНІ ПРОСТУПКИ ТА ПОРЯДОК ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,72 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
КУЗНЄЦОВ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК - 342.9:35.083.1
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ЗА АДМІНІСТРАТИВНІ ПРОСТУПКИ ТА ПОРЯДОК ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ
Спеціальність: 12.00.07 - теорія управління; адміністративне право
і процес; фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі адміністративного права та адміністративної і кримінально-процесуальної діяльності Національної академії державної податкової служби України Державної податкової адміністрації України
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор,
Шкарупа Віктор Костянтинович,
Національна академія державної податкової служби України ,
начальник кафедри адміністративного права та адміністративної
і кримінально-процесуальної діяльності, м. Ірпінь
Науковий консультант: кандидат юридичних наук, доцент
Гіжевський Володимир Казімірович,
Університет економіки та права “КРОК”, проректор, м. Київ
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Рябченко Олена Петрівна,
Національний університет внутрішніх справ, начальник
кримінологічної лабораторії, м. Харків
кандидат юридичних наук, доцент
Олефір Віктор Іванович,
Національна академія внутрішніх справ України, начальник
кафедри адміністративної діяльності, м. Київ
Провідна установа: Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова Міністерства освіти і науки України, кафедра адміністративного та підприємницького права, м. Одеса
Захист відбудеться 03.03. 2004 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.855.02 Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська область, м. Ірпінь, вул. Садова, 53.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська область, м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
Автореферат розісланий 28.01. 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Забарний Г.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність теми дослідження. Важливість і масштабність завдань з охорони життя та здоров”я, прав та інтересів громадян відповідно до ст. 3 Конституції України, реформування адміністративного законодавства, а також поширеність адміністративних проступків, їх структура, причини і динаміка зумовлюють необхідність предметного дослідження проблем відповідальності за адміністративні проступки., зокрема специфіки відповідальності працівників податкової міліції Державної податкової служби Украъни.
Працівники податкової міліції, поряд з іншими громадянами, визнаються суб”єктами адміністративної відповідальності. Однак їх правовий статус суттєво відрізняється від загального. Це визначається специфікою діяльності підрозділів податкової міліції та можливістю, а в більшості випадків – і обов”язковістю трансформації загальної відповідальності їх працівників у специфічну.
При цьому порядку реалізації дисциплінарної відповідальності за адміністративні проступки уваги в наукових дослідженнях приділено не було, а механізм заміни адміністративної відповідальності дисциплінарною в жодному нормативному документі не закріплений.
Крім того, існує суперечливість, непослідовність і недостатня обгрунтованість визначення основних понять, що застосовуються при притягненні спеціальних суб”єктів до відповідальності за адміністративні проступки. Дисциплінарне ж законодавство, що регулює відповідальність працівників податкової міліції та органів внутрішніх справ, при цьому не відповідає вимогам Конституції України.
Важливість проблеми полягає також в тому, що притягнення працівників податкової міліції до відповідальності за адміністративні проступки за дисциплінарним статутом крім виконання виховної функції є одним із засобів забезпечення правопорядку в підрозділах податкової міліції.
Загальні теоретичні і практичні положення, що стосуються адміністративної, дисциплінарної відповідальності відображені в працях В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ЗА АДМІНІСТРАТИВНІ ПРОСТУПКИ ТА ПОРЯДОК ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок