Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організаційно-економічнЕ забезпечення управління інформаційними потоками (на прикладі енергозбутової діяльності)

Організаційно-економічнЕ забезпечення управління інформаційними потоками (на прикладі енергозбутової діяльності)

Назва:
Організаційно-економічнЕ забезпечення управління інформаційними потоками (на прикладі енергозбутової діяльності)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,33 KB
Завантажень:
298
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКраїнська державна академія залізничного транспорту
Кирій Валентина Василівна
УДК 330.47: 65.012.45
Організаційно-економічнЕ забезпечення управління
інформаційними потоками
(на прикладі енергозбутової діяльності)
Спеціальність 08.06.01 - економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків –2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Костін Юрій Дмитрович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
Столяров Василь Феодосійович, Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, головний науковий співробітник відділу проблем розвитку та розміщення галузей паливно-енергетичного комплексу;
кандидат економічних наук
Родченко Володимир Борисович, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, доцент кафедри економіки та менеджменту
Провідна установа Національний технічний університет “Харківський
політехнічний інститут”, кафедра організації виробництва і управління персоналом, Міністерство науки і освіти України, м. Харків
Захист відбудеться “25” березня 2005 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.820.05 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м.Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, .
Автореферат розісланий “23”лютого 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.В. Чорнобровка


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Від рівня та повноти інформаційного забезпечення залежить ефективність управління виробничими та господарськими процесами на підприємстві, здатність функціонувати в складних економічних умовах.
У період розвитку ринкових відносин для кожного підприємства важливим є питання інформаційного забезпечення. Підприємницька діяльність може бути ефективною лише за умов сталої інформаційної системи, налагоджених інформаційних потоків. Тому наявність своєчасної, достовірної та необхідної інформації значно поліпшує систему управління всім підприємством, окремими його підрозділами і робить підприємство конкурентоспроможним.
В Україні активно розвивається ринок електроенергії (ЕЕ). Відповідно до Національної енергетичної програми України до 2010 р. і Концепції функціонування і розвитку оптового ринку електричної енергії України, електроенергетична галузь поступово переходить до моделі двосторонніх контрактів з балансуючим ринком. Одночасність процесів виробництва і споживання ЕЕ спричиняє необхідність в ефективному плануванні діяльності на основі наявної інформації та ускладнення інформаційних зв'язків енергокомпаній із зовнішнім середовищем. Кількість контрольованих внутрішніх показників роботи надає значної ваги інформаційному забезпеченню енергокомпаній. Але перманентні зміни, що відбуваються на підприємствах, переважно негативно впливають на інформаційне забезпечення: обіг документів є численним і різноманітним й до того ж відбувається хаотично, враховуючи поточні нагальні потреби підрозділів. Зокрема, таке становище притаманне енергозбутовій діяльності (ЕЗД), де обсяг економічної інформації значно більший, ніж на інших етапах енерговиробництва.
Проблема інформаційного забезпечення енергозбутових підприємств (ЕЗП) в умовах ринкових відносин важлива і має теоретичне і практичне значення. Істотний внесок у вирішення питання організаційного й інформаційного забезпечення підприємств зробили такі вчені: Ліберман В.Б., Брітченко Г.І., Твердохліб М.Г., Глушков В.М., Федотов В.М., Руссман І., Винарик Л.С., Васильєв Ю.П., Гудушаурі Г.В., Пладис Р. та ін. Питання щодо забезпечення діяльності енергокомпаній досліджували: Гітельман Л.Д., Столяров В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Організаційно-економічнЕ забезпечення управління інформаційними потоками (на прикладі енергозбутової діяльності)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок