Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Технологія улаштування буроін’єкційних паль малого діаметру при посиленні фундаментів

Технологія улаштування буроін’єкційних паль малого діаметру при посиленні фундаментів

Назва:
Технологія улаштування буроін’єкційних паль малого діаметру при посиленні фундаментів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,26 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Бічев Ігор Костянтинович
УДК 624.154.34
Технологія улаштування буроін’єкційних паль малого діаметру при посиленні
фундаментів
Спеціальність 05.23.08 – Технологія та організація промислового та цивільного будівництва
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва і архітектури (ОДАБА), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: - доктор технічних наук, професор
Менейлюк Олександр Іванович,
Одеська державна академія будівництва
і архітектури, завідувач кафедрою „Технологія
і механізація будівництва”.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, доцент
Радкевич Анатолій Валентинович,
Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту ім. В. Лазаряна, професор
кафедри “Будівельного виробництва та геодезії”
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Галінський Олександр Михайлович,
Науково-дослідний інститут будівельного
виробництва, директор
Захист відбудеться “11” червня 2008 р. об 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.03 Одеської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий “6” травня 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Пивонос В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Наявність великої кількості старих будівель обумовлює необхідність постійного моніторингу несучих здібностей основних конструктивних елементів цих будівель та їх основ. Як показує практика, дуже часто виникає необхідність посилення фундаментів досліджуваних будівель. Одним з найпоширених методів посилення фундаментів, а також зведення нових фундаментів в умовах щільної міської забудови є улаштування буроін’єкційних паль (БІП).
Малі габарити обладнання при улаштуванні БІП невеликих діаметрів дозволяють використовувати дану технологію в умовах низьких підвалів, діючого виробництва і т.п.
Улаштування БІП виключає дію динамічних навантажень на основи, що є необхідною умовою при посиленні фундаментів, а також при улаштуванні фундаментів в умовах щільної міської забудови.
Разом з високою ефективністю технології БІП традиційні способи їх улаштування мають ряд недоліків, особливо при улаштуванні БІП малого діаметру (80-150 мм). У таких палях, як правило, армування складається з одиночного стрижня або, взагалі, відсутнє. У зв'язку з цим істотно погіршуються експлуатаційні показники. Перерахуємо лише деякі з них. Підвищене тріщиноутворення і, як наслідок цього, значне підвищення проникності палі, корозія тіла палі і арматури, зменшення несучої здатності паль. Невисока міцність на згин паль унаслідок відсутності об'ємного армування.
Тому вдосконалення способу улаштування БІП, направлене на поліпшення експлуатаційних показників, є актуальною задачею сучасних досліджень.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконувалася відповідно до плану наукової роботи кафедри технології і механізації будівництва Одеської державної академії будівництва і архітектури, згідно пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки на період до 2006 року, позначеними в Законі України від 11 липня 2001 р. №2623-III “Про пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки”, напрям №6 “Новітні та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості, будівництві та агропромисловому комплексі”, а також в рамках ухвалення Кабінету Міністрів України від 24.11.2001р. №1716 “Про затвердження переліку державних науково-технічних програм з пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки на 2002-2006 роки”.
Мета і задачі досліджень. Метою роботи є вдосконалення технології улаштування буроін’єкційних паль малого діаметру при посиленні фундаментів шляхом додаткового дисперсного армування полімерною фіброю і оптимізація експлуатаційно-технологічних показників.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Технологія улаштування буроін’єкційних паль малого діаметру при посиленні фундаментів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок