Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТІЙКІСТЬ НЕОДНОРІДНИХ ПЛАСТИН З ТРІЩИНАМИ ТА ОТВОРАМИ

СТІЙКІСТЬ НЕОДНОРІДНИХ ПЛАСТИН З ТРІЩИНАМИ ТА ОТВОРАМИ

Назва:
СТІЙКІСТЬ НЕОДНОРІДНИХ ПЛАСТИН З ТРІЩИНАМИ ТА ОТВОРАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,98 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
"Харківський авіаційний інститут"
УБИЙВОВК АРТЕМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 539.3
СТІЙКІСТЬ НЕОДНОРІДНИХ ПЛАСТИН
З ТРІЩИНАМИ ТА ОТВОРАМИ
Спеціальність 01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, професор
Воблих Віталій Олександрович
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури,
професор кафедри будівельної механіки.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук
Євзеров Ісаак Данилович,
Державний науково-дослідний інститут
автоматизованих систем у будівництві, м. Київ,
провідний науковий співробітник;
доктор технічних наук, професор
Доценко Павло Данилович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, м. Харків,
професор кафедри теоретичної механіки та машинознавства.
Захист відбудеться "_04_" _____04______ 2008 р. о__14___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.04 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий "_26_" _____02______2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Застела О.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Удосконалення методів розрахунку конструкцій, покращення характеристик міцності конструкційних матеріалів та застосування сучасних композитних матеріалів є передумовами використання легких та економічних тонкостінних конструкцій у будівництві, машинобудуванні та ін. галузях, невід’ємно пов’язаних з інженерною діяльністю. Для подібних конструкцій суттєво зростає роль розрахунків на стійкість, оскільки втрата стійкості початкової форми рівноваги для більшості конструкцій є причиною вичерпання їх працездатності (при цьому втрата стійкості навіть другорядним елементом конструкції може виявитись катастрофічною для всієї конструкції в цілому).
Дослідження стійкості таких пластин є складною задачею. Потреби практики не можна задовольнити лише за допомогою аналітичних методів. У розрахунках багатьох конструкцій доводиться застосовувати чисельні методи, на сьогоднішній день добре розроблені і реалізовані в багатьох програмних комплексах. Однак не всі програмні комплекси працюють з необхідними для розв’язку задачі стійкості геометрично нелінійними скінченними елементами, або, якщо і працюють, то не завжди дозволяють врахувати фізично нелінійні властивості матеріалу.
В будівельній галузі для розрахунку конструкцій використовуються програмні комплекси, які не містять в своїх бібліотеках геометрично нелінійних скінченних елементів, необхідних для аналізу стійкості. Разом з тим часто виникає потреба в розрахунках будівельних конструкцій на стійкість. Особливо актуальною є проблема оцінки стійкості цегляних стін при реконструкції будівель, оскільки після тривалої експлуатації в конструкціях з’являються дефекти (тріщини), а впродовж виконання робіт з реконструкції змінюється розрахункова схема. Застосування в таких випадках програмних комплексів, які дозволяють виконувати аналіз стійкості пластин, але не адаптовані для розрахунків та проектування конструкцій, є недоцільним. З іншого боку, спеціалізовані програмні комплекси дозволяють розв’язання широкого спектру задач в геометрично лінійній постановці. Такі можливості в поєднанні з інженерними методами можуть бути використані в задачах, які потребують геометрично нелінійного аналізу.
Таким чином потреба в методиці дослідження конструкцій на предмет забезпеченості їх несучої здатності робить актуальними дослідження, спрямовані на створення чисельних методик аналізу стійкості пластин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: СТІЙКІСТЬ НЕОДНОРІДНИХ ПЛАСТИН З ТРІЩИНАМИ ТА ОТВОРАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок