Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Територіальна організація ринку фінансових активів регіону (на прикладі Київської області)

Територіальна організація ринку фінансових активів регіону (на прикладі Київської області)

Назва:
Територіальна організація ринку фінансових активів регіону (на прикладі Київської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,71 KB
Завантажень:
1
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
аціональна академія наук україни
рада по вивченню ПРОДУКТИВНИХ сил україни
ГЕВЕЛЬ ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК – 332.1: 336
Територіальна організація ринку фінансових активів регіону
(на прикладі Київської області)
Спеціальність 08.00.05 – Розвиток продуктивних сил
і регіональна економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Раді по вивченню продуктивних сил України НАН України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, чл.-кор. НАН України
Данилишин Богдан Михайлович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України,
голова Ради.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Кондрашихін Андрій Борисович,
Кримський інститут економіки і господарського права (Севастопольська філія), професор кафедри фінансів;
 
кандидат економічних наук
Скічко Олександр Іванович,
Черкаська обласна дирекція
ВАТ “Райффайзен Банк Аваль”, директор.
Захист відбудеться “2” липня 2008 р. о 11 год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.160.01 Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
 
Автореферат розісланий “30” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор Коваль Я.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні трансформаційні процеси в Україні та її інтеграція до світового економічного простору обумовлюють необхідність дослідження важливої складової розвитку економіки – регіональних фінансових ринків. Такі ринки стимулюють розширення в регіонах інфраструктури фінансово-кредитних установ, полегшують доступ до міжнародних фінансових ринків та сприяють вдосконаленню ринкових відносин. На сьогоднішній день головними пріоритетами формування ефективної фінансової політики на регіональному рівні мають бути виявлення та використання резервів економічного зростання, активізація існуючих фінансових механізмів та інструментів розвитку, тобто, своєчасна і комплексна оцінка ефективності діяльності на ринку фінансових активів та вироблення напрямів її підвищення. Вищезазначене обумовлює необхідність пошуку і вироблення нових підходів до дослідження фінансового ринку та окремих складових ринкової структури на всіх ієрархічних рівнях.
Перебудова організаційно-суспільного механізму виробництва, що передбачає докорінні зміни в ставленні до фінансового ринку як невід’ємної частини ринкової економіки держави та її регіонів, удосконалення територіальної організації ринку фінансових активів, спрямована на створення фінансового фундаменту розвитку продуктивних сил регіонів, стимулювання процесу реформування та регіоналізації фінансових відносин, реалізації регіональних програм, направлених на активізацію економічного, фінансового і соціального розвитку територій.
Теоретичні та прикладні питання розвитку і розміщення продуктивних сил, територіальної організації господарських систем в умовах реформування економіки досліджено у наукових працях багатьох вчених-економістів і практиків. Вагомий внесок у розвиток цієї проблематики зробили О.М. Алимов, С.І. Бандур, П.П. Борщевський, М.І. Долішній, Б.М. Данилишин, С.І. Дорогунцов, Л.В. Дейнеко, В.М. Геєць, Г.В. Задорожний, Т.А. Заєць, Т.М. Качала, В.І. Куценко, А.С. Лисецький, І.І. Лукінов, А.Ф. Мельник, С.В. Мочерний, О.М. Паламарчук, В.І. Пила, В.Н. Поповкін, О.П. Сологуб, М.Ф. Тимчук, М.І. Фащевський, Л.Г. Чернюк, М.Г. Чумаченко та ін.
Питанням формування та становлення фінансового ринку присвячені дослідження О.Ф. Балацького, М.О. Бурмаки, М.О. Гольцберга, В.С. Загорського, А.Б. Кондрашихіна, Т.І. Лозової, О.М. Мозгового, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Територіальна організація ринку фінансових активів регіону (на прикладі Київської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок