Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ МАШИН І АГРЕГАТІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ТОНКОГО ЛИСТА

НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ МАШИН І АГРЕГАТІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ТОНКОГО ЛИСТА

Назва:
НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ МАШИН І АГРЕГАТІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ТОНКОГО ЛИСТА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,54 KB
Завантажень:
290
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Міністерство освіти і науки України
Національна металургійна академія України
Лєєпа Ігор Іванович
УДК 621.771.251
НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ МАШИН І АГРЕГАТІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА
ТОНКОГО ЛИСТА
05.05.08 – Машини для металургі йного виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Механічне обладнання металургійних заводів” Дніпродзержинського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор, член-кор. НАН України Большаков Вадим Іванович, Інститут чорної металургії НАН України, директор.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Богдан Кім Степанович, Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України, старший науковий співробітник відділу автоматизації, м. Київ.
доктор технічних наук, професор Іщенко Анатолій Олексійович, Приазовський державний технічний університет, завідувач кафедри "Механічне обладнання металургійних заводів", м. Маріуполь;
доктор технічних наук, професор Учитель Олександр Давідович, Криворізький металургійний факультет Національної металургійної академії України, декан, завідувач кафедри "Електро-механічне обладнання металургійних заводів", м. Кривий Ріг.
Провідна установа: Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра “Механічне обладнання заводів чорної металургії” (м. Донецьк).
Захист відбудеться “_22_”_червня_2003 р. о _12-30_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.084.03 Національної металургійної академії України Міністерства освіти і науки України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, проспект Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, проспект Гагаріна, 4, НМетА України, 1-й навч. корпус.
Автореферат розісланий “_17_”_травня_2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Л.В. Камкіна
Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. У цей час істотно зростає доля листового прокату в загальному випуску прокатної продукції при значному розширенні його сортаменту, в тому числі при виробництві тонкого листа. Інтенсифікація процесу прокатки слябів, що являють собою вихідний напівпродукт для виробництва листа, вимагає скорочення часу посадки і видачі зливків з нагрівальних колодязів за рахунок збільшення швидкостей механізмів колодязних кранів, що призводить до травмування зливків, переобтяження конструкцій, до руйнування вузлів і механізмів колодязних кранів. Першорядне значення у такому разі мають знання дійсних процесів, що виникають в елементах устаткування безперервних станів холодної прокатки, причин виникнення значних динамічних навантажень, істотної різнотовщинності листа, питання вибору раціональних конструктивних і режимних параметрів, що забезпечують високу точність листа, максимальну продуктивність і довговічність устаткування. Аварійні розладнання агрегатів безперервного відпалювання призводять до значних втрат полоси, що оброблена відпалюванням, через перехід її до некондиційного металу. При дресировці часто виникає дефект “ребристість” на поверхні полос та валків, котрий, не змінюючи геометричних параметрів листа, значно погіршує його товарний вигляд, не зникає при фарбуванні. Дефект “ребристість” має різне походження, залежить від типу привода стана, потребує вивчення і розробки заходів по його усуненню. Важливе значення має розв’язання проблеми підвищення точності довжин карток, що відрізаються на агрегатах поперечного різання, підвищення їх виходу з рулона за рахунок усунення немірних довжин, скорочення поля допусків і витрат матеріалу покриття (олова, цинку) на фінішній стадії обробки.
Тому наукове обгрунтування раціональних параметрів машин і агрегатів для виробництва тонкого листа являє собою значну наукову проблему, що має важливе значення для країни.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ ПАРАМЕТРІВ МАШИН І АГРЕГАТІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ТОНКОГО ЛИСТА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок